Blog


Nahoře fouká

Napsala Klára Kolouchová, hrdá členka HIGH POINT týmu.

Přečíst článek


Nejaktuálnější zprávy


Šumavská outdoorová výroba HIGH POINT se stala partnerem Alpenverein - ÖAV

Šumavská outdoorová výroba HIGH POINT se stala partnerem Alpenverein - ÖAV. Jaké výhody s sebou nese členství a co vše umožňuje? - výhody sahají nejen na samotné výrobky HIGH POINT!

Hora Ducha - My jako dneska fakt umřeme? Tady?

Ráno bylo jako z pohádky. Slunko se prodíralo pootevřenými okenicemi a prosvítalo skrze částečky prachu vznášející se ve vzduchu. Chalupář Honza opatrně šmejdí po staré dřevěné podlaze, aby mě nevzbudil. Na starých kamnech potichu vaří ovocný čaj, zatímco já ještě ležím na palandě nechám se pomalu budit vůní chleba se sádlem, solí a cibulí, na který mám takovou chuť.

Když let je životem: rozhovor s Jakubem Rottem

Rozhovor s pilotem Jakubem Rottem o životě s paraglidem, letošním Dolomitenmannovi a snech pilota do budoucna.

Faerské ostrovy objektivem Petra Jana Juračky

S Petrem jsme se dorozuměli krátce po ukončení poznávací, filmové a fotografické cesty na Faerské ostrovy: výsledkem je nejen rozhovor o putování, ale také použitém vybavení, vyrobeném v naší dílně v šumavské Sušici

Petr Juračka - moje první osma, aneb proč je prima nepodcenit pojistku

Náš původní společný cíl byla pátá nejvyšší hora tý naší modrý planety, Makalu. Ono, upřímně, ten cíl je ale až druhotný. Trávu, Miri a Máru beru jako svoje natolik blízké přátele, že je nejsem již příliš schopen odlišit od širší rodiny. Jsme to my. Jsme parta, co se umí navzájem podržet, když je třeba.

Lucie Hrabová - MS Xterra na Hawaii 2021

Lucie Hrabová letos dokázala natrénovat na nejprestižnější závod na světě, který je pro každého triatlonistu snem. 25. ročník Mistrovství světa v triatlonu Maui/ Hawai byl vyjímečný v mnoha směrech! A jak to vypadalo ?

Stanislav Mayer - velký úspěch na MS v paragladingu

Stanislav Mayer a jeho obdivuhodné výkony na Mistrovství světa v Argentině a Šampionátu Spojených Arabských Emirátů. Úspěchy, kterými se může pyšnit není málo a tyhle příčky do jeho portfolia závodů určitě zablýsknou! A jak vypadal průběh závodů ?

Stoderzinken

Tento článek napsali dva členové HIGH POINT Teamu (Jakub Rott a Gustav Červený), kteří se zúčastnili výletu a následně nádherného sletu na padácích z rakouské hory Stoderzinken a přinášejí nám z něho své zážitky.

TOUR DU MONT BLANC

Vydejte se na jeden z nejkrásnějších treků v Evropě TOUR DU MONT BLANC. V tomto článku najdtet podrobného průvodce od našeho ambasadora Hany Jampílkové.


Stránka: 1 2 3 4 5 6