Blog


Seriál: Se Špičouny po vrcholech Peru - Huaraz a okolí

Huaraz je horské městečko nacházející se v provincii Ancash, severně od Limy. Leží v nadmořské výšce cca 3000 m.n.m, takže již po příjezdu sem člověk může tu výšku cítit, ale žádný strach, pár dní a člověk si zvykne.

Přečíst článek


Nejaktuálnější zprávy


Vyhraj Cliff Jacket!

Soutěžíme o Cliff Jacket! Zapoj se do soutěže na našem Instagramu a vyhraj excelentní, ultralehkou, nepromokavou bundu vyrobenou z revolučního třívrstvého laminátu Pertex Shield Air na bázi nanovláknité membrány. Bunda disponuje nepromokavostí 15 000 mm H₂O a nevídanou prodyšností 59 000 g/m²/24hod.

MHFF BEST of FEST a Petr Kašpar v Sušici

V polovině mezi jednotlivými ročníky srpnového Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují k nám do Sušice dorazí kluci z produkce MHFF s projekcí nejúspěšnějších filmů posledního 40.festivalového ročníku, kterou závěrečnou přednáškou okoření ředitel MHFF Petr "PÍTRS" Kašpar.

Voucher na SKIPAS k vybraným produktům z kolekce Alpha

Ke každé objednávce vybraných bund nebo kalhot z kolekce Alpha od nás ve spolupráci s lyžařským areálem Nad nádražím na Železné Rudě dostaneš voucher na celodenní SKIPAS v hodnotě 780 Kč ZDARMA!

Treking v Patagonii: Národní park Los Glaciares

Patagonský národní park Los Glaciares je díky své kráse a rozmanitosti od roku 1981 zapsaný na Seznamu světového dědictví UNESCO. Jeho jižní část nabízí blízký pohled na tzv. telení ledovce, příjemné městečko El Calafate a procházky kolem největšího argentinského jezera Argentino.

Toulky Šumavou a Bavorským lesem se Sígou

Vyraz se Sígou na významné vrcholy v oblasti Šumavy, Bavorských lesů a okolí.

Extreme Challenge 2023 - Sušice

Přinášíme ti souhrn letošního závodu Extreme Challenge v Sušici. 14.10.2023 závodníci soupeřili v běhu, na kole a kajaku. Paragliding byl vlivem nepříznivého počasí zrušen. Jak to celé probíhalo? Přečti si článek.

Seriál: Se Špičouny po vrcholech Peru

Zahajujeme seriál "Se Špičouny po vrcholech Peru", kde tě Honza s Alčou budou provázet po nejvyšších peruánských vrcholech. Ještě než se však dostaneme k jednotlivým pohoří, mrkni na pár zajímavostí o Peru a představení méně i více významných lokalit.

Honza Špička - Životní změna, aneb jak jsme se odstěhovali do Peru

Člen HIGH POINT teamu Honza Špička vypráví jak se se svou ženou Alčou přesunuli do Peru.

Nahoře fouká

Napsala Klára Kolouchová, hrdá členka HIGH POINT týmu.


Stránka: 1 2 3 4 5 6