Průvodce treky a ferraty


Talbach Klettersteig (Na) ferraty se Sígou

Talbach Klettersteig se nachází v Zillertálském údolí v Rakousku nedaleko obce Zell am Ziller. Zajištěnou cestu tvoří dvě části. První tzv. Leichte Teilstracke s malou expozicí se dvěma možnostmi ukončení. První možnost je ukončit tuto část v místě za B/C a nebo pokračovat až k převisu za D/E. a z něho přejít do druhé části nazývané Hauptklettersteig  maximálně  za C/D.

Přečíst článek

Nejaktuálnější zprávy


Trek Réunion

Vydejte se s námi na Réunion, ostrov jako stvořený pro dobrodružství. Nádherný trek který trvá 8 dní rozhodně stojí za to absolvovat. Trekem Vás provede zakladatel značky HIGH POINT Zikmund Schwarzkopf spolu s manželkou Ilonou Schwarzkopfovou.

Intersport Klettersteig (Na ferraty se Sígou)

Intersport Klettersteig vede na vrchol hory Gr.Donnerkogel v oblasti Dachsteinu. Hora se vypíná nad jezerem Gosau a dosahuje výšky 2050 metrů nad mořem.

Zimmereben Klettersteig (Na) ferraty se Sígou

Zimmereben Klettersteig se nachází v lezeckém areálu v západní části Mayrhofenu. V areálu najdete pět zajištěných cest různé obtížnosti od rodinné zajištěné cesty za B po Zimmereben Klettersteig, která je nejobtížnější.

Kupfergeist Klettersteig (Na) ferraty se Sígou

Kupfergeist Klettersteig je jedna ze dvou velmi zdařilých zajištěných cest ve stěně při obci Hüttschlag v údolí Großarl v Rakousku, kterou místní nazývají Schwarze Wand.

Peter Habeler Route

Peter Habeler společně s Reinholdem Messnerem stanuli jako první lidé na světě na vrcholu Mout Everestu bez použití kyslíkových přístrojů. Tento trek vede po území západní části Zillertálských Alp. V našem pojetí ho zahájíme v údolí Valserval v Tyrolsku.

Nasenwand Klettersteig: (Na) ferraty se Sígou

Nasenwand Klettersteig nás nevyvede na žádný z alpských velikánů. Končí ve výšce pouhých 1310 m nad mořem. To ale nijak neubírá na jeho atraktivitě. Jde zde o náročnou zajištěnou cestu klasifikace E a i některé déčkové úseky by snesly ohodnocení o stupeň vyšší.

Horní Mustang

Vydejte se na trek Horním Mustangem, inspirací Vám může být tento videoprůvodce.

Gerlossteinwand Klettersteig: (Na) ferraty se Sígou

Gerlossteinwand Klettersteig vede na vrchol hory Gerlosstein ( 2166 m ) v Zillertalských Alpách v Rakousku.

Trek pohořím RUWENZORI

V tomto průvodci vás provedeme pohořím Ruwenzori po Centráním okruhu včetně výstupu na nejvyšší horu tohoto pohoří Mt. Margherita - také Mt. Stanley ( 5109 m ) . Můžeme se setkat i s názvem Měsíční Hory .

Stránka: 1 2 3