Blog


Toulky Šumavou a Bavorským lesem se Sígou

Vyraz se Sígou na významné vrcholy v oblasti Šumavy, Bavorských lesů a okolí.

Přečíst článek


Nejaktuálnější zprávy


Podepsaná kniha od Radka Jaroše k setu bundy a kalhot

Získej úžasný vánoční dárek - podepsanou knihu od Radka Jaroše k vybraným setům bund a kalhot. Pozor! Limitovaný počet knih - 10 kusů.

Extreme Challenge 2023 - Sušice

Přinášíme ti souhrn letošního závodu Extreme Challenge v Sušici. 14.10.2023 závodníci soupeřili v běhu, na kole a kajaku. Paragliding byl vlivem nepříznivého počasí zrušen. Jak to celé probíhalo? Přečti si článek.

Seriál: Se Špičouny po vrcholech Peru

Zahajujeme seriál "Se Špičouny po vrcholech Peru", kde tě Honza s Alčou budou provázet po nejvyšších peruánských vrcholech. Ještě než se však dostaneme k jednotlivým pohoří, mrkni na pár zajímavostí o Peru a představení méně i více významných lokalit.

Honza Špička - Životní změna, aneb jak jsme se odstěhovali do Peru

Člen HIGH POINT teamu Honza Špička vypráví jak se se svou ženou Alčou přesunuli do Peru.

Nahoře fouká

Napsala Klára Kolouchová, hrdá členka HIGH POINT týmu.

Šumavská outdoorová výroba HIGH POINT se stala partnerem Alpenverein - ÖAV

Šumavská outdoorová výroba HIGH POINT se stala partnerem Alpenverein - ÖAV. Jaké výhody s sebou nese členství a co vše umožňuje? - výhody sahají nejen na samotné výrobky HIGH POINT!

Hora Ducha - My jako dneska fakt umřeme? Tady?

Ráno bylo jako z pohádky. Slunko se prodíralo pootevřenými okenicemi a prosvítalo skrze částečky prachu vznášející se ve vzduchu. Chalupář Honza opatrně šmejdí po staré dřevěné podlaze, aby mě nevzbudil. Na starých kamnech potichu vaří ovocný čaj, zatímco já ještě ležím na palandě nechám se pomalu budit vůní chleba se sádlem, solí a cibulí, na který mám takovou chuť.

Když let je životem: rozhovor s Jakubem Rottem

Rozhovor s pilotem Jakubem Rottem o životě s paraglidem, letošním Dolomitenmannovi a snech pilota do budoucna.

Faerské ostrovy objektivem Petra Jana Juračky

S Petrem jsme se dorozuměli krátce po ukončení poznávací, filmové a fotografické cesty na Faerské ostrovy: výsledkem je nejen rozhovor o putování, ale také použitém vybavení, vyrobeném v naší dílně v šumavské Sušici


Stránka: 1 2 3 4 5 6