High Point Video


HIGH POINT - Opět na vrcholu

Film mapující historii firmy Schwarzkopf až do součastnosti, kdy se zabývá výrobou outdoorového oblečení pod značkou HIGH POINT.


HIGH POINT - Everyday expedition - video z výroby

Podívejte se jak vypadá naše každodenní expedice v sušické firmě Schwarzkopf se stoletou tradicí, kde vznikají výrobky značky High Point.


Stanislav Mayer - sportovní pilot roku 2015

Nejlepším leteckým sportovcem Letecké amatérské asociace České republiky za rok 2015 se stal paraglidista a člen High Point týmu Stanislav Mayer za výtečnou reprezentaci v extrémním alpském závodu RedBull X-Alps.


Hanibalí příběh - Díl sedmý

Hanibalí příběh - Díl sedmý. Tentokrát o nás, natáčelo se v Sušici a Vy se můžete podívat na náš příběh očima Hanibalu.


The Story Of Two Worlds

Přinášíme další z obrazových materiálů ze švýcarského Cresciana, kde jsme společně s Martinem Stráníkem a ON_OFF Production natáčeli, fotili a především zaznamenávali neskutečnou formu nejlepšího českého "boulderisty" roku 2015.


CESTA VZHŮRU - POZVÁNKA DO KINA

„Točili jsme na krásných místech, kde většina lidí bojuje o život jen díky tomu, že je tam jen třetina kyslíku. Diváky čekají krásné záběry z míst, kam se dostane jen několik desítek lidí z naší planety.“ - Radek Jaroš -


Příběhy úspěšných - Zikmund Schwarzkopf

Rozhovor se Zikmundem Schwarzkopfem st. o historii výrobní tradice rodiny Schwarzkopf na Šumavě a znovuobnovení výroby.


High Point Team Meeting @ Sušice 2015

Každoroční týmové setkání se jako obvykle uskutečnilo v Sušici a hlavním dějištěm byl High Point showroom a chata s rozhlednou Svatobor. Atmosféra byla více než přátelská a hodně jsem si to užili.


Radek Jaroš - Jak jsme žili a na natáčeli pod K2

Naše dlouholetá spolupráce s Radkem Jarošem dosáhla v loňském roce svého vrcholu uzavřením projektu Koruna Himálaje. Radek jako 15. člověk na světě vystoupil na všechny nejvyšší vrcholy světa.


Stanislav Mayer - Sezóna 2014

Minulý rok byl byl pro mě výjimečný. Užil jsem si spoustu zábavy s mým novým křídlem Gradient Aspen 5 a strávil skvělé chvíle s mými přáteli. Právě o tyhle zážitky bych se vámi chtěl podělit.


Martin Stráník - Magie boulderingu

Profiové video Martina z kouzelného švýcarského lesa s neopakovatelnou atmosférou vápencového lezení. Podívejte se jak leze jeden z nejlepších boulderových lezců světa.


High Point - týmové setkání 2014

Jako správný tým se každý rok potkáváme v místě, kde High Point vzniká, tedy u nás na Šumavě, v Sušici. Takhle vypadalo naše setkání v roce 2014. Focení, přednášky, Extreme Challenge závody a výborná atmosféra.