Testy a recenze


Cliff Jacket - velký test od Svět Outdooru

Už nemusíme zvonit expreskami na náměstí, aby přišla revoluce! Od tohoto podzimu se píší nové dějiny všech outdoorových aktivit, protože bunda High Point Cliff přináší revoluci ve sportovním a technickém oblečení. Tkanina Pertex® Shield Air se vymyká všemu, co jsme doposud znali a posunula hranice nemožného. Jak daleko tedy?

Přečíst článek

Nejaktuálnější zprávy


Protector 5.0 Jacket - test Svět Outdooru

Piata generácia vlajkovej lode HighPointu. Trojvrstvový BlockVent Pro je anatomicky nastrihaný a zošitý funkčne na vysokej úrovni. Funkčnosť a univerzálnosť Protectora vystihujú najlepšie, prekvapil ma komfort, mäkkosť a strečovosť bundy vás pri každej outdoorovej aktivite poteší.

Atom Lady Hoody - test Svět Outdooru

„Atomka“ je dostupná pro holky v barevných kombinacích vínové s šedou nebo více do šeda s vínovou. Je vhodná pro celou řadu sportů od trekkingu, lezení, via ferraty, běhání, městského outdooru, kempování a turistiku až po zimní skialpinismus. Jak univerzální tedy doopravdy je, se dozvíte v její recenzi Světa outdooru.

Gale 3.0 Lady pants - test Svět Outdooru

Naprostou univerzálností, volností pohybu, větruodolností a prodyšností se mohou právem chlubit dámské outdoorové kalhoty firmy High Point – Gale 3.0 Lady Pants. Jak sedí a jak fungují se dozvíte v recenzi Světa outdooru.

Helium Pertex - velký test Svět Outdooru

Bunda High Point Helium Pertex boří mýty o větrovkách a představuje Ti nový MUST HAVE v každodenním batohu zážitků.

Protector 5.0 Jacket - Hanibal tested

Pátá generace populární membránové bundy High Point Protector je první v řadě, která se doopravdy výrazně změnila. Kompletně přepracovaný model jsem samozřejmě museli vzít do testu. Jak si vedl a jaký tedy nový Protector je?

Cliff Jacket & Cliff Pants

HANIBAL TESTED: bunda a kalhoty High Point Cliff. Šumavský High Point letos značnou část své produkce převedl na nový membránový materiál: Pertex Shield Air. Jak se osvědčil v ultralehkém nepromokavém kompletu High Point Cliff?