Alpina T5 Plus JR 21 Doprava zdarma

Juniorská obuv na běžky značky Alpina.

2 176
Doporučená cena 2 290, ušetříte 114

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)Detaily produktu


Podrobný popis:

Přivítejte novou obuv T5 Plus JR. Je vyrobená speciálně pro ty, kteří s objevováním tohoto krásného sportu teprve začínají. Boty mají termoizolaci, aby nohy zůstaly v teple po celou dobu a anatomickou stélku pro hladkou jízdu přes všechny překážky.

Technologie:

Zavazování 45°- tkaničky jsou zavázány pod úhlem 45° vzhledem k podélné ose boty, což zlepšuje torzní stabilitu měkké části boty. To zaručuje pevné držení ve fázi kdy noha rotuje směrem do středu při bruslařské technice.

Membrána Alpitex - poskytuje dodatečnou ochranu proti pronikání vody a vlhkosti dovnitř boty, což přispívá k většímu pohodlí i při extrémnějších povětrnostních podmínkách.

Anatomická stélka - výrazně přispívá k vertikální stabilitě nohy uvnitř boty, poskytuje pohodlí a zlepšuje tepelnou izolaci boty.

Izolace Thinsulate - umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort.

Flexe - bruslařská technika vyžaduje podrážku s tvrdou flexí, zatímco pro klasický styl je potřeba měkká flexe podrážky v přední části boty. U bot určených pro bruslení (Skate) se používají komponenty a materiály s tvrdou flexí, zatímco u obuvi typů Classic a Combi jsou použity speciální komponenty a materiály s měkkou flexí, které poskytují botě maximální pevnost a kontrolu nad pohybem.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Alpina

Flexe: Měkká

Vázání: NNN Start

Pohlaví: Juniorské

Určení: Klasický styl
Komentáře