Alpina T30 EVE 21

Doprava zdarma
3 190
Doporučená cena 3 753, ušetříte 563Detaily produktu

Dámské univerzální anatomicky tvarované boty na běžky, vhodné pro začínající i pokročilé běžkařky.TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Značka: Alpina
  • Flexe: Měkká
  • Vázání: NNN
  • Pohlaví: Dámské
  • Určení: Combi

Podrobný popis:

Dámské boty Alpina T 30 jsou vybaveny anatomickou stélkou a horní manžetou, která vám zaručí stabilitu v kotníku při lyžování klasickou technikou. Model T 30 s volnějším střihem je dokonale prodyšný a zaručuje komfort na celodenní túře. Perfektní tepelnou izolaci zajišťuje zateplení Thinsulate. Bota s měkkou flexí a normou podrážky pro vázání NNN je vhodná pro lehce pokročilé a rekreační běžkaře. Tento univerzál je vybaven funkcemi, které zlepšují jeho funkčnost a zajišťují pohodlí. Byl navržen tak, aby vyhovoval anatomii ženské nohy a zajišťoval maximální pohodlí, a odolné materiály vás udrží na dlouhou dobu.

Technologie:

TPU COMBI -  je bota určena pro klasickou techniku. Má podrážku s větší flexí a manžetu, která poskytuje stabilitu a větší boční oporu kotníku méně zkušeným lyžařům. Dá se přizpůsobit podle individuálních potřeb komfortu.

TPU - je materiál, který poskytuje pevné držení nohy a sevření paty; brání nežádoucím pohybům paty a dobře se přizpůsobí různým tvarům a velikostem paty.

PVC NEOPRÉN - materiál PVC je pevný, lehký, měkký, pružný a zároveň vysoce odolný, zatímco neoprén si zachovává dobrou pružnost při různých teplotách a poskytuje tepelnou izolaci a ochranu proti vlhku a chladu.

STŘIH COMFORT - střih  a tvar vnitřní "měkké" části boty zaručuje, že bota optimálně sedí na noze - Nejširší střih Comfort pro komfortní jízdu během celého dne.

TERMOIZOLACE THINSULATE -  umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort.

FLEXE - u obuvi typů Classic a Combi jsou použity speciální komponenty a materiály s měkkou flexí, které poskytují botě maximální pevnost a kontrolu nad pohybem.

JAK VYBRAT VELIKOST:

Na rozdíl od normální obuvi je velikost lyžařské obuvi udávána v systému mondopoint (zkratka MP). Tato velikost odpovídá délce chodidla/délce plosky nohy v milimetrech. Velikost Vašich bot zjistíte jednoduše tak, že se si večer na list papíru uděláte čáru a na ni postavíte Vaše chodidlo. Měření se provádí večer, protože jsou chodidla po celodenní zátěži vždy trochu větší a silnější než ráno. Důležité je přitom zatížit chodidlo plnou váhou. Zakreslete délku čáry na listu papíru, přitom vycházejte od palce až ke konci paty. Poté použijte metr, abyste určili délku. Tento postup opakujte i s druhým chodidlem, abyste vyloučili rozdíly v délce obou chodidel. Abyste zamezili otlakům, zvolte vždy největší naměřenou hodnotu.Komentáře