Alpina T30 21 Sleva -15% Doprava zdarma

Běžecké boty Alpina jsou příjemné rekreační kombi boty.

3 190
Doporučená cena 3 753, ušetříte 563

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)Detaily produktu


Podrobný popis:

Pánské boty Alpina T 30 jsou vybaveny anatomickou stélkou a horní manžetou, která vám zaručí stabilitu v kotníku při lyžování klasickou technikou. Model T 30 s volnějším střihem je dokonale prodyšný a zaručuje komfort na celodenní túře. Perfektní tepelnou izolaci zajišťuje zateplení Thinsulate. Bota s měkkou flexí a normou podrážky pro vázání NNN je vhodná pro lehce pokročilé a rekreační běžkaře.

Technologie:

NNN T4/NNN T3 - Podrážka vyrobená z TPU s efektivním přenosem sil a měkčí, pohodlnější flexí. Dobře se na ní chodí.

PVC NEOPRÉN - Materiál PVC je pevný, lehký, měkký, pružný a zároveň vysoce odolný, zatímco neoprén si zachovává dobrou pružnost při různých teplotách a poskytuje tepelnou izolaci a ochranu proti vlhku.

THINSULATE - „Thinsulate“ umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort 

JAK VYBRAT VELIKOST:

Na rozdíl od normální obuvi je velikost lyžařské obuvi udávána v systému mondopoint (zkratka MP). Tato velikost odpovídá délce chodidla/délce plosky nohy v milimetrech. Velikost Vašich bot zjistíte jednoduše tak, že se si večer na list papíru uděláte čáru a na ni postavíte Vaše chodidlo. Měření se provádí večer, protože jsou chodidla po celodenní zátěži vždy trochu větší a silnější než ráno. Důležité je přitom zatížit chodidlo plnou váhou. Zakreslete délku čáry na listu papíru, přitom vycházejte od palce až ke konci paty. Poté použijte metr, abyste určili délku. Tento postup opakujte i s druhým chodidlem, abyste vyloučili rozdíly v délce obou chodidel. Abyste zamezili otlakům, zvolte vždy největší naměřenou hodnotu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Alpina

Flexe: měkká

Vázání: NNN

Pohlaví: pánské/unisex

Určení: combi
Komentáře