Atom Lady Hoody - test Svět Outdooru

PODROBNÝ POPIS

Bunda Atom Lady Hoody Jacket neboli „Atomka“ je vyrobena z dvojitě tkaného nemembránového softshellu, který má úžasnou prodyšnost a odolnost proti větru. Díky ekologicky řešené povrchové úpravě ECO DWR (bez obsahu fluorocarbonů PFC Free) je bunda Atom Lady Hoody Jacket i vodoodpudivá. Dvojitě tkaný softshell je velmi pevný a jen tak ho neprodřete.

Velké plus této bundy Atom Lady Hoody Jacket je i její skladnost, bunda ve velikosti S váží pouhých 360 g a nezabere tudíž skoro žádné místo. Bunda Atom Lady Hoody Jacket je bez podšívky, je tedy vhodná na jaro a léto. Ale i v zimě ji využijete pro aktivní sporty. Důležité je zmínit i to, že bunda Atom Lady Hoody Jacket je krásně elastická a tím i pohodlná. Určitě ji využijete jak při fyzicky náročnějších outdoorových aktivitách v mírnějších klimatických podmínkách, tak i pro každodenní použití.

Určení bundy

Dostupné velikosti bundy Atom Lady Hoody Jacket jsou od XS do XL. Bunda Atom Lady Hoody Jacket je vhodná pro celou řadu sportů od trekkingu, lezení, via ferraty, běhání, městského outdooru, kempování a turistiku až po zimní skialpinismus a jiné aktivní sporty. Osobně jsem testovala a vlastnosti bundy využila během dlouhého nástupu jara 2021 při aktivitách: lezení, kolo, běh a treking.

Kapsy a uložení vybavení

Bunda Atom Lady Hoody Jacket má celkem tři kapsy. Všechny kapsy jsou řezány laserem. Dvě kapsy jsou klasicky na bocích s aplikovanými garážemi pro jezdce zipu a jedna menší je na pravém rameni taktéž na zip. Zip má bunda Atom Lady Hoody Jacket od firmy YKK, takže žádný problém se zipem nehrozí. Horní část zipu (dopínání) je překryta tak, že vás nebude škrábat do brady či krku.

Rukávy

Na koncích rukávů jsou velice pružné lemovky, díky nim rukávy drží, kde mají. Kapuci má bunda Atom Lady Hoody Jacket krásně přiléhavou. Prostě tak, aby byla skvěle padnoucí. I kapuce je totiž zakončena pružnou lemovkou. Rukávy i kapuce perfektně přiléhají a vítr se vám nedostane k tělu. I spodní lem zabrání profouknutí, protože i ten je zakončen v zadní části lehce staženou gumou a po bocích pruženkou. Bunda Atom Lady Hoody Jacket má ještě jednu drobnost, která je ovšem často neocenitelná, a tou je poutko na pověšení.

Na závěr

A teď to nejdůležitější na konec. Jedná se o český produkt firmy High Point ze šumavské Sušice. Tím je zaručeno dokonalé zpracování i případný servis. A to je velké plus. Bundu Atom Lady Hoody Jacket si můžete koupit ve dvou barevných kombinacích. Vínovou v kombinaci s šedou, nebo více do šeda v kombinaci s vínovou. K této bundě Atom Lady Hoody Jacket lze pořídit i skvělé kalhoty Gale 3.0 Lady Pants a máte komplet! Ve stejném barevném provedení také ze softshellu ve stejných barevných kombinacích. A to nejen v dámském, ale i v pánském střihu.

Převzato od Svět Outdooru

Koupit Atom Hoody Jacket

Koupit Atom Lady Hoody Jacket


Fotogalerie


Doporučujeme