Peltonen N-Grip Moveo NIS Universal 21 Sleva -12% Doprava zdarma

Turistické běžky Peltonen N-Grip Moveo NIS Universal s novou bezúdržbovou technologií. Zde s integrovanou deskou NIS.

4 924
Referenční cena 5 596, ušetříte 672

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Finská značka PELTONEN přišla jako první na světě se zcela novou strukturou nemazacích běžek, které nevyužívají mohérových pásů ani šupin. Jedná se o nanotechnologii ve formě syntetického roztoku, jenž je napouštěn do skluznic už v továrně při výrobě lyží a kombinuje vlastnosti odrazových i skluzných vosků.

Technologie NANOGRIP:

  • je syntetický tekutý přípravek, který je nanesen na celou délku skluznici lyže ve výrobě
  • funguje zároveň jako skluzový a odrazový vosk
  • dá se použít do podmínek od +10° do -20°C a je skutečně univerzálním odrazovým systémem
  • výrobce garantuje, že vlastnosti Nanogrip budou stejné nejméně i po 2000 km, aniž by bylo potřeba tento přípravek znovu nanést

Běžecké lyže Peltonen s Nanogrip skluznicí přitáhly pozornost již velkého množství běžkařů, kterým se nechce lyže mazat voskem.

Jednou za čas je vhodné lyže ošetřit látkou NOWAX ANTI ICE & GLIDER SPRAY, aby nenamrzaly.
Lyže s úpravou Nanogrip™ by měly být o něco měkčí, než byste si normálně zvolili. Aby lyže získaly optimální skluzové vlastnosti, musíte na nich ujet přibližně 5 km. To samozřejmě platí jen pro první den, kdy na lyžích Nanogrip™ vyrazíte. Po těchto prvních kilometrech budou mít vaše lyže rovněž optimální skluzové vlastnosti. (Závěrečné „broušení“ materiálu Nanogrip™ je prováděno sněhem). 

Barva materiálu Nanogrip™ je šedá, ale s postupem času začne skluznice lyží černat, nejprve na skluzových zónách lyží. Tento fakt nicméně nemá žádný vliv na odrazové ani skluzové vlastnosti lyží.Čas od času budete muset očistit skluznici od špíny, která se na ni ve stopě zachytí. K očištění skluznice můžete použít PELTONEN G-GRIP BASE CLEANER nebo běžný odstraňovač vosků. 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Peltonen

Jádro: Kompozitové

Vhodný styl: Klasika

Skluznice: Nanogrip

Vázání v setu: Ne

Pohlaví: Pánské

NIS deska součástí: Ano
Komentáře