Peltonen N-Grip Facile NIS Universal 21 Sleva -12% Doprava zdarma

Model N-GRIP FACILE už nadchl spoustu lyžařů svou přijatelnou cenou a skvělým výkonem bez nutnosti voskování. Stačí jen vzít si běžky a vyrazit!

4 924
Doporučená cena 5 596, ušetříte 672

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Nanogrip® je revolučním nemazacím systémem, který exkluzivně nabízí Peltonen. Lyže se systémem Nanogrip® jsou určeny pro aktivní a rekreační lyžaře. Fungují za všech podmínek, zvláště za mokra/ ledu. Je patentovanou inovací využívající poslední nanotechnologie. Tyto lyže jsou nenáročné na údržbu, potřebují jen vyčištění. Žádné odrazové vosky, žádné skluzové vosky - prostě si jen užívejte. Model N-GRIP má typ lehkého dřevěného jádra Air Channel.

Technologie NANOGRIP:

  • je syntetický tekutý přípravek, který je nanesen na celou délku skluznici lyže ve výrobě
  • funguje zároveň jako skluzový a odrazový vosk
  • dá se použít do podmínek od +10° do -20°C a je skutečně univerzálním odrazovým systémem
  • výrobce garantuje, že vlastnosti Nanogrip budou stejné nejméně i po 2000 km, aniž by bylo potřeba tento přípravek znovu nanést

Běžecké lyže Peltonen s Nanogrip skluznicí přitáhly pozornost již velkého množství běžkařů, kterým se nechce lyže mazat voskem.

Jednou za čas je vhodné lyže ošetřit látkou NOWAX ANTI ICE & GLIDER SPRAY, aby nenamrzaly.
Lyže s úpravou Nanogrip™ by měly být o něco měkčí, než byste si normálně zvolili. Aby lyže získaly optimální skluzové vlastnosti, musíte na nich ujet přibližně 5 km. To samozřejmě platí jen pro první den, kdy na lyžích Nanogrip™ vyrazíte. Po těchto prvních kilometrech budou mít vaše lyže rovněž optimální skluzové vlastnosti. (Závěrečné „broušení“ materiálu Nanogrip™ je prováděno sněhem). 

Barva materiálu Nanogrip™ je šedá, ale s postupem času začne skluznice lyží černat, nejprve na skluzových zónách lyží. Tento fakt nicméně nemá žádný vliv na odrazové ani skluzové vlastnosti lyží.Čas od času budete muset očistit skluznici od špíny, která se na ni ve stopě zachytí. K očištění skluznice můžete použít PELTONEN G-GRIP BASE CLEANER nebo běžný odstraňovač vosků. 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Peltonen

Jádro: Kompozitové

Vhodný styl: klasika

Skluznice: Nanogrip

Vázání v setu: Ne

Pohlaví: Pánské

NIS deska součástí: Ano
Komentáře