Scarpa Mescalito TRK GTX LD

Sleva -20% Doprava zdarma
5 592
Doporučená cena 6 990, ušetříte 1398Detaily produktu

MESCALITO TRK GTX jsou navržené pro dlouhé túry také v náročných podmínkách, zaručují přilnavost, podporu a odolnost i při nesení těžkého batohu.AKTIVITY

Turistika a trekking
Vysokohorská turistika - VHT

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Značka: Scarpa
  • Pohlaví: Dámské
  • Kategorie určení: B
  • Hmotnost 1/2 páru: 546 g
  • Materiál svršku: Kůže semiš
  • Podšívka: Textilní
  • Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort
  • Materiál podešve: Vibram® XS Trek EVO

Podrobný popis:

MESCALITO TRK GTX mají svršek z 1,7-1,9 mm silné semišové kůže Perwanger® charakteristické svou voděodolností, prodyšností, povrchem odolným proti poškrábání a trvanlivostí. 3D límec Autofit z polstrované tkaniny, který dokáže stabilizovat celé chodidlo bez tlakových bodů a obalí kotník při jeho pohybu. Jazyk z tkaniny Schoeller je na obou stranách spojen se svrškem, zůstává dobře vycentrovaný a zabraňuje pronikání nečistot do boty. Tkanina Schoeller udržuje ideální klima chodidel nezávisle na změnách venkovní teploty.

Šněrování prodloužené až do špičky vychází z již legendárního modelu SCARPA Zen. Díky použitým kovovým očkům, které rovnoměrně rozkládají tlak, je možné dokonale zajistit chodidlo v botě bez rizika otlaků.

Podšívka s Gore-Tex membránou splňuje ekologické standardy BlueSign a zaručuje nepromokavost při zachování výborné prodyšnosti.

Podešev DYNAMIS TRK s mezipodešví PU Bi-Density a gumovou podrážkou Vibram® XS TREK EVO je schopna zaručit odolnost, pohodlí a optimalizovanou stabilitu. Konstrukce podešve je vyrobena z materiálů schopných absorbovat nárazy se zemí, čímž se snižuje namáhání dolních končetin. Směs XS TREK EVO VIBRAM zaručuje optimální rovnováhu přilnavosti a odolnosti, stejně jako odezvu v nepředvídatelném terénu.

TECHNOLOGIE:

Aktiv Impact - technologie podrážek,která využívá materiály s fyzikálními a chemickými vlastnostmi, které pohlcují negativní rázy při došlapu a zároveň umožňují využít co nejvíce energie během aktivity.

Aktiv Fit System - konstrukční systém SCARPA, který aktivně vyvíjí a zdokonaluje různé tvary, podrážky a modely navržené speciálně pro ženská nebo mužská chodidla. Díky svým zkušenostem a výzkumu nabízí SCARPA nejlepší výkon a absolutní pohodlí při různých outdoorových aktivitách. Boty s ACTIV FIT nastavují vysoký standard pro lepší výkon, pohodlí, styl a trvanlivost.

JAK VYBRAT TREKOVÉ BOTY
JAK UDRŽOVAT A PEČOVAT O TREKOVOU OBUVKomentáře