High Point Zakázková výroba

Výrobky High Point jsou určeny nejen pro outdoorové nadšence a aktivní sportovce, ale i pro profesionály s vysokými nároky na dokonalou funkčnost, odpovídající komfort a nekompromisní jistotu v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky bohatým zkušenostem a kvalitnímu technologickému vybavení vlastní výroby v ČR nabízíme zcela individuální přístup k jednotlivým zakázkám.

PROČ S NÁMI?

  • Nabízíme zakázkovou výrobu s individuálním přístupem.
  • Poradíme s vhodným výběrem produktů, či kombinací oblečení dle daného užití.
  • Připravíme Vám kalkulaci a grafický návrh s vaším logem / libovolným nápisem, či vzorem.
  • Možnost objednání i menších sérií.
  • Nadstandartní servis a poradenství po celou dobu řešení zakázky.
  • Možnost výběru vlastních kombinací barev / materiálů (závislé na počtu ks.)
  • Zašleme Vám vzorky oblečení k vyzkoušení, či nás můžete navštívit osobně.

    V případě zájmu nám prosím napište na email "info@highpoint.cz", budeme Vás obratem kontaktovat.


Reference


Ref 01
 Horská služba České republiky

První pronikání člověka do neznámých hor s sebou přineslo i první oběti. Na jaře roku 1935 byla proto založena první ucelená organizace horské služby v Krkonoších a od té doby se její činnost rozšířila do všech horských oblastí v ČR. S horskými záchranými týmy spolupracujeme řadu let a od roku 2015 Horská služba ČR obléká také Skywool Sweater z dílny High Point.


Ref 01
HORSKÝ VŮDCE UIAGM

Horský vůdce s licencí UIAGM je zkušený profesionál s nejlepší kvalifikací pro vedení lidí v horách. Jejich výcvik a hodnocení trvá mnoho let, a schopnosti, které během té doby získají, jsou výjimečné. Ať už při lyžování, lezení či alpinismu. Alpinistická průprava horského vůdce se upevňuje tvrdým výcvikovým a hodnotícím kurzem, který trvá od přijetí po závěrečnou zkoušku 3 roky resp. maximálně 5 let. Zkrátka, horští vůdci jsou mezinárodní odborníci, co se týče hor. Alpinismus, lezení nebo lyžování s horským vůdcem vám poskytne klid v duši a vědomí, že jste si vybrali toho nejlepšího. Tu nejlepší osobu, se kterou se můžete vydat kamkoli, kam vás vaše ambice zavedou, dnes i v budoucnu. Nejlepší lezci a alpinisti. A my jsme jejich součástí !


Ref 01
Vodní záchranná služba ČČK

Vodní záchranná služba ČČK byla založena v roce 1968 a je největší a nejstarší celostátní organizací věnující se vodní záchraně, vzdělávání a záchranářskému sportu. Prostřednictvím svých 36 organizací působé po cleé České republice. Hlavní činností je poskytování první pomoci na vodních plochách, v bazénech, koupalištích a aquaparcích. Neméně důležitou činností je nezbytná vzdělávací činnost od juniorů až po specialisty. ložky IZS. Vodní záchranná služba ČČK je aktivní součást IZS (integrovaného záchranného systému).  


Ref 01
USAR - Urban Search and Rescue Team

Speciální jednotka, která zasahuje při záchranných akcích v těžce dostupných oblastech. Při takových akcích zajišťuje celkové velení, koordinaci, komunikaci a všeobecné zapojení do záchranných prací v místě mimořádné události.


Ref 01
ISS - Informační a strážní služba - NP Šumava

Jednotka ISS dohlíží na dodržování legislativy platné v ochraně přírody a krajiny, prezentuje poslání Národního parku Šumava a zabezpečuje informační servis v terénu. ISS patří mezi složky Integrovaného záchranného systému ČR a podílí se na záchranných akcích ve spravovaném území.


Ref 01
Česká pojišťovna

Generali Investments CEE poskytuje služby v oblasti kolektivního investování a investičního managementu. Na trhu působí od roku 1991 (dříve ČP INVEST). Je součástí skupiny Generali, jedné z největších světových pojišťovacích skupin.


Ref 01
Svaz záchranných brigád kynologů ČR

Brigáda kynologů je organizací zaměřenou na výcvik a aktivní využití záchranných psů. V rámci své hlavní činnosti provádí vyhledání pohřešovaných osob, dětí, seniorů za pomocí speciálně vycvičených psů a GPS, v sutinách, ve volných i těžce prostupných terénech. Úzce spolupracuje s Hasičským záchranným sborem ČR, Policií ČR, Vodní záchrannou službou a ostatními složkami integrovaného záchranného systému.


Ref 01
TV ZAK

Jedna z největších regionálních televizí v České republice. Vysílá nepřetržitě už od roku 1996, tedy přes 20 let. V Plzeňském a Karlovarském kraji ji týdně sleduje přes 300 000 diváků.