Teva


BUDOVÁNÍ DĚDICTVÍ, OD ROKU 1984. Původní sportovní sandály se vynořily z břehů Grand Canyonu v roce 1984. Vynalézavý říční průvodce se zrodil z nutnosti, aby zabránil plavání sandálů po proudu, a připevnil dva pásky na hodinky na suchý zip k páru starých žabek. A právě tak se zrodila Teva.

 následujících letech si Teva zachovala stejného průkopnického ducha a nadále oslavuje svobodu objevovat.

Příslib značky

Původní ikona byla vytvořena, aby lidem poskytla svobodu toulat se. Inspirujeme ty, kteří touží po zážitcích a spojeních v jakékoli podobě. Tato sebedefinující myšlenka svobody platí dodnes. Žijeme pro chvíle objevování a úžasu. Hledání novosti a zázraků v každém novém zážitku – od každodenního až po epické. Jsme navždy hladoví po znalostech, které jsme získali tím, že svět zažíváme prostřednictvím různých kultur, lidí a míst. Den co den se snažíme být vaším průvodcem za dobrodružstvím v jakékoli formě, kterou si vyberete.

Inovace a řemeslo

Každý centimetr naší obuvi je koncipován jako plátno. Naše charakteristické řemínky jsou nejen nadčasové, ale také trvalé, neustále přetvářejí různé vzory, které si vymysleli naši návrháři z celého světa. Počínaje rokem 2020 budou všechny ikonické řemínky v celé naší produktové řadě vyrobeny z vysledovatelných a ověřitelných recyklovaných plastů. Chceme, aby ti, kteří přijdou po nás, měli zítra svobodu prozkoumávat přírodu, takže dnes snižujeme naši stopu.

Naše komunita. Naše životní prostředí

Věříme v dobrý obchod. Takový, který pozitivně formuje naši komunitu, chrání životní prostředí a inspiruje další generace. Díky širokoúhlému objektivu nás náš Program společenské odpovědnosti vybízí k tomu, abychom se podívali na širší dopad našich aktivit na naše zaměstnance, zákazníky, komunity a životní prostředí jako celek.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY TEVA