Sea to Summit


Roland Tyson začal vyrábět outdoorové vybavení na starém průmyslovém šicím stroji ve své dětské ložnici v roce 1983, ve věku 17 let.

Jako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvědomil, že má vášeň a talent pro vytváření špičkového outdoorového vybavení. Brzy navrhoval a vyráběl vybavení pro další australské dobrodruhy. V roce 1991, po vybavení neobvyklého prvovýstupu na Mt. Everest (1126+ km, 8848 metrů v převýšení od hladiny moře na samostatný vrchol), se zrodil Sea to Summit.

V roce 1993 se k Rolandovi připojila Penny Sandersonová, která strávila 6 let v Australian Geographic. Její vášeň pro průzkum a inovace se na Sea to Summit dokonale hodila. Ona a Roland začali cestovat několik měsíců v každém roce, trávili čas lezením, plachtěním, trekkingem a jízdou na kole. Kamkoli přišli, testovali produkty a opakovali design.

Sea to Summit rychle vyrostla v úspěšnou globální značku, jejíž základ tvoří láska Penny a Rolanda k cestování a designu. Společně vlastní a spravují Sea to Summit a stále se účastní každého kroku na cestě od vývoje surovin až po předání dokonalého vybavení do rukou zákazníků po celém světě.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY SEA TO SUMMIT