Scarpa


V originále “NESSUN LUOGO E´ LONTANO” nebo v angličtině “NO PLACE TOO FAR” je posláním a vizí tradiční Italské firmy SCARPA. Do jejich produktů vkládají své srdce, nadšení a vědomosti, aby jejich zákazníkům představily to nejlepší z oboru.

Inovace a tradice, dva prvky silně zakořeněné ve značce SCARPA®, která zůstává firmou rodiny Parisotto v severoitalském Asolu. Firma se věnuje výrobě obuvi od roku 1938 a ohlédnutí za její historií dokazuje obrovský inovační potenciál a stálý důraz na vysokou kvalitu ve všech ohledech. SCARPA® je inspirací pro řadu dalších výrobců, ale originál je originál; důkazem jsou v kategorii Lifestyle oblíbené boty Mojito!

Vše podstatné o mottu firmy shrnula v jednom rozhovoru Cristina Parisotto: „Je lepší být kopírován, než kopírovat, je lepší se prosazovat na trhu, než ho následovat. Stejně, některé produkty jsou nenapodobitelné“.

LIDÉ SCARPY

SCARPA jsou boty, které tvoří lidé. Seznamte se s úsměvy a nadšením lidí, kteří stojí za vymýšlením, designem a výrobou těchto Italských bot pro horské sporty a skialpinismus.

“SCARPA people…”passion has a face”

80-TÉ VÝROČÍ

Obuvnická firma CALZATURIFICIO S.C.A.R.P.A. (v překladu „výroba obuvi“ neboli SCARPA), s historií více jak 80 let, je posledních 55 let vlastněna rodinou Parisoto. Když SCARPA vyrobila v roce 2001 první freeride chodící botu Denali TT, byl to velký průlom ve skialpovém vybavení.

Pod jejich vedením firma získala mnoho patentů a prvenství ve výrobě. Některé jejich produkty tvoří milníky ve skialpovém vybavení a SCARPA získává za své produkty jedno ocenění za druhým.

V ROCE 2018 SCARPA OSLAVILA SVÉ JIŽ 80-TÉ VÝROČÍ.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY SCARPA