Rab



Rab Carrington chtěl v roce 1981 vyrobit oblečení, které bude v horách dobře sloužit. A na tom se dodnes nic nezměnilo. Vybavení Rab je jednoduché, lehké a spolehlivé. Zkrátka poctivé kusy, které raději opravíš, než vyhodíš.

RAB JE PEŘÍ

Nikdo neumí péřovku jako Rab. Ty jemné chomáčky vyvíjela příroda na tělech ptáků po stovky tisíc let a výjimečné konstrukční schopnosti Rabu je přiblížily dokonalosti. Odolná, sbalitelná, vždy hřejivá. S trochou péče máš bundu na desítky let.

OHROMNÉ DROBNOSTI

Jen si vzpomeň, jak tě zkřehlé prsty uprostřed vánice potrápily při stahování kapuce. Nebo jak se ti zip péřovky zasekl o lem zrovna ve chvíli, kdy bylo třeba nejvíce pospíchat. I nad takovými detaily je dobré přemýšlet. A přesně to Rab dělá.

SPACÁK NA CELÝ ŽIVOT

Znáš ten pocit, když se večer nasoukáš do spacáku a najdeš svůj kousek tepla uprostřed hor? Spací pytle Rab se dnes, stejně jako v roce 1981, plní ručně ve Velké Británii. A to tvoří rozdíl mezi klidným nočním spánkem a chvěním až do svítání.

KREV PRŮKOPNÍKŮ

Překročit vlastní stín a dojít, kam nikdo před tebou. Znáš to vábení? Rab se tímto směrem vydal v 90. letech s tkaninou Pertex. Z ní vyrábí ty nejodolnější péřovky a spacáky. A lehké nepromokavé bundy, které sbalíš do ruličky velikosti pěsti. Tam vede zvědavost.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY RAB




Doporučené produkty