Ortovox


VNITŘNÍ HLAS. NÁŠ KOMPAS. Často je to vnitřní hlas, který této firmě říká, jakým směrem se má vydat. Intuitivně je vede, pro ně jako společnost, pro jejich každodenní jednání, pro jejich hodnoty. Následovat vnitřní hlas není vždy nejjednodušší způsob, ale připadá jim jako ten správný.

HORSKÁ BEZPEČNOST OD ROKU 1980

Od založení společnosti v roce 1980 na jihu Mnichova je vnitřní hlas podporuje a definuje jejich hodnoty. ORTOVOX vždy představoval propracovaný systém ochrany a pohodlí do hor, vyznačující se odpovědným zacházením s lidmi a přírodou. Jako průkopník v oblasti lavinové bezpečnosti sehrál ORTOVOX klíčovou roli ve vývoji nouzového vybavení pro horské sporty. Inovativní produkty, ale také cílená tréninková opatření jsou cennými příspěvky k tomu, aby byly horské sporty o něco bezpečnější a aby každý den zachraňovaly životy.

Od roku 1988 rozšířilo sortiment výrobků ORTOVOX oblečení pro horské sporty vyrobené z vlny. Jako odborníci na vlnu vyvinuli systém pohodlí při nošení od první do třetí vrstvy, který nabízí nejvyšší funkčnost, ochranu a pohodlí na horách díky inteligentní kombinaci přírodního materiálu s dalšími inovativními vlákny.

Udržitelný management je charakteristickým znakem všech jejich podnikatelských snah. Závazek k bezpečným a spravedlivým pracovním podmínkám je v tomto ohledu stejně důležitý jako oddanost blahu ovcí a výroba jejich produktů šetrná k životnímu prostředí.

ORTOVOX se vnímá jako zimní i letní značka. Vášeň pro nedotčený sníh na lyžařských túrách nebo freeride pohání značku dál stejným způsobem jako společné zážitky při alpském lezení, horolezectví nebo alpských túrách. Přátelství charakterizuje každou interakci ve firmě – v rámci týmu, se zákazníky a s partnery a dodavateli – na horách i v každodenním životě.

ORTOVOX CHRÁNÍ

Ochrana je pro ORTOVOX nejvyšší prioritou. Jako hodnota této značky číslo jedna je ústředním bodem všech jejich aktivit. Ochrana se zde vztahuje nejen na produkty, které chrání před živly v nebezpečných situacích na horách, ale zahrnuje také ochranu člověka a přírody. Bezpečné a spravedlivé pracovní podmínky jsou toho nejlepším příkladem, stejně jako nejvyšší standardy ochrany zvířat na jejich tasmánských farmách merino.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY ORTOVOX