MSR


Značka Mountain Safety Research byla založena roku 1969 a jejím zakladatelem byl vynálezce a profesionální horolezec Larry Penberthy. Ten zasvětil život tomu, aby se z horolezectví stal bezpečný sport. Testoval lana, skoby, stany a jiné produkty, aby zaručil co největší kvalitu a funkčnost.

Produkty značky MSR jsou v dnešní době již velmi rozšířené. MSR vyrábí stany, vařiče, outdoorové nádobí, mikrofiltry na vodu, sněžnice – zkrátka vše potřebné, abyste se v přírodě cítili co nejlépe a nic Vám nechybělo.

Stany MSR jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce funkční a spolehlivé za každého počasí. MSR nabízí různé druhy stanů, záleží jen na Vás, na co stan budete potřebovat. V sortimentu naleznete ultralehké stany a různé miniaturní přístřešky, plnohodnotné a komfortní stany pro celou rodinu, horské stany či stany pro pobyt v extrémních podmínkách. Ke stanům také MSR nabízí různé příslušenství pro snadnou údržbu.

Outdoorové nádobí značky MSR disponuje nízkou hmotností a většinou je také rozkládací, takže se vejde téměř kamkoliv. V nabídce naleznete kuchyňské nože, které jsou vyrobeny z nerezové oceli, ultra lehké nádobí, které je určeno i pro dvě osoby. Poté MSR nabízí kompletní sady na vaření pro skupiny a je velmi užitečné, že všechno nádobí do sebe skvěle zapadá, takže ušetříte mnoho místa ve svém zavazadle.

Mikrofiltry na vodu MSR jsou jedny z nejprodávanějších a nejžádanějších mikrofiltrů na trhu a budou Vaším pomocníkem tam, kde si nejste jisti kvalitou a čistotou vody.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY MSR