AlpinaZnačka ALPINA Vám nabízí sjezdové, běžecké a trekingové boty nejvyšší kvality. Slovinská společnost ALPINA je odborníkem na obuv. Už více než 70 let se specializuje na sportovní boty, při jejichž výrobě přímo v srdci Evropy využívá znalosti a dovednosti jejich předchůdců a ctí tradice a dlouholetou zkušenost.

Firma ALPINA se sídlem ve Slovinsku, obklopena nedotčenou přírodou a lesy, je značkou, která je zárukou vysoce kvalitní řemeslné práce, nekonvenčních řešení a funkčního designu.

V rámci široké produktové kolekce je světově známá jako první volba olympijských vítězů i vítězů světového poháru při závodech v běžeckém lyžování. Nicméně nejlepší znalosti a standardy potřebné pro splnění očekávání šampionů jsou součástí všech typů sportovní i módní obuvi, které tento dar šíří po celé zeměkouli.

Řemeslníci v malém městě žili vyráběli boty již od poloviny 19. století. Od těch dob se toho mnoho změnilo, ale vášeň a nadšení pro řemeslo a ruční práci zůstaly dodnes. Každá bota, která v ALPINĚ vznikne během vývojového cyklu, nese v sobě stopy nadčasové moudrosti a trvalého know-how. Sedmdesát let zkušeností s výrobou v našich továrnách ve Slovinsku a v Bosně znamenají, že Alpina disponuje bezkonkurenčními znalostmi a kvalifikací v oblasti výběru kůže pro obuv, které dnes těžko jinde budete hledat. Odbornost Alpiny tkví ve schopnosti vzít tento přírodní produkt, rozumět jeho vlastnostem a uplatnit je při vzniku vysoce technických bot pro vás. Jsou to tyto znalosti spolu s neúnavným zaměřením na kvalitu a výkon, jež dělají z ALPINY značku, kterou si vybírají olympijští sportovci, renomovaní horolezci či lovci z celého světa

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY ALPINA
Doporučené produkty