AlpinaAlpina je známá jako značka vysoce kvalitní obuvi a symbol slovinského obuvnictví. Vzhledem k tomu, že to platí zejména pro jejich turistickou obuv, chtějí na této skutečnosti stavět a zdůraznit ji vývojem vůbec první obuvi I feel Slovenia . Tato Bota ztělesňuje jejich firmu, tak i jejich zemi

Turistická bota byla vybrána jako první bota s národní značkou. Překvapující? Vůbec ne. Turistická bota byla první botou, kterou kdy Alpina vyrobila před více než 70 lety . A která bota by lépe reprezentovala všechna horská a turistická místa ve Slovinsku než turistická bota?

Bota byla kompletně vyvinuta, navržena a vyrobena ve Slovinsku, kombinuje slovinské know-how, vývoj a kvalitu. Kromě nového designu v image národní značky má bota všechny vlastnosti kvalitní turistické boty, které odrážejí neustálý technologický vývoj této společnosti.

V důsledku jejich neustálého vývoje si jejich outdoorový program a inovativní kolekce získávají uznání po celém světě. Výrobou bot I feel Slovenia Alpina prokázala inovativního ducha a ochotu investovat do zelené image Slovinska a zachovat ji. 

Bota byla poprvé představena veřejnosti na Národní konferenci o internacionalizaci slovinské ekonomiky v Brdu pri Kranju pořádané SPIRIT Slovenia a na Slovinském festivalu reklamy v Portoroži. V prosinci se také zúčastnili oficiální akce na světovém poháru v přespolním běhu v Planici. Zajímavostí je, že 19letá Jera Mušić, která jako první Slovinka prošla Appalačskou stezku v roce 2019, ušla část stezky v botách I feel Slovenia.

První bota, kterou cítím ve Slovinsku, je výsledkem společného úsilí, práce a inspirace nalezené v přírodě. Díky tomu, jak je bota vyrobena, může každý zažít a odnést si její část.

OBJEV VÍCE OD ZNAČKY ALPINA
Doporučené produkty