Chillaz Neo

Sleva -40%
1 226
Doporučená cena 2 043, ušetříte 817Detaily produktu

Strečové bavlněné kraťasy pro aktivní pohyb.TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Materiál: Bavlna, Elastan
  • Značka: Chillaz

Podrobný popis:

Volnost pohybu a funkčnost, to jsou kraťasy Neo Shorty! Materiál se skládá z oděruvzdorné a pružné směsi bavlny a elastanu. Rychle schne a je příjemně lehký. Kromě pružného materiálu zajišťuje integrovaný klín maximální volnost pohybu. Flexibilní pas s vnitřní stahovací šňůrkou se vám přizpůsobí, takže vás při lezení nebude nic dřít. Všechny důležité drobnosti lze bezpečně uložit do kapes. Ať už jde o horolezectví, trénink nebo každodenní život, s těmito kraťasy získáte univerzální kousek, který se příjemně nosí.

Od roku 2001 probíhá výroba v našich vlastních provozovnách v Istanbulu. Děláme vše pro to, aby přepravní vzdálenost byla co nejkratší, nakupujeme pouze suroviny z bezprostřední blízkosti naší výroby. Ačkoli žijeme na různých místech Evropy,Tyrolsko a Chorvatsko, ale stále sdílíme stejné hodnoty - to je pro nás důležité! 

Mimochodem, váš nový oblíbený kousek oblečení vám doručíme smotaný v roličce nebo tašce z recyklovaného papíru! Tento obal můžete vyhodit do sběrného papíru společně s lepicí papírovou páskou.

Materiál:

  • 98% Bavlna
  • 2% Elastan


Komentáře