Slovník pojmů eshop

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z  

AHS

AHS

Technologie AHS - Active Heel Support (aktivní opora paty) - technologie, kterou můžete vidět! Podpora zadní části chodidla s dvojí funkcí. Udržuje patu v bezpečné pozici a absorbuje rázy při došlapu. Při výrobě je použita technologie dvojitého vstřikování materiálu.

Aleutian

Aleutian

Exkluzivně od Lowe Alpine. Aleutian je speciálně vyvinutá řada kvalitních fleece tkanin.

Asoflex

Asoflex

Tato technologie Asoflex byla představena již v roce 1981. Jedná se o vstřikovanou mezipodešev obuvi, velmi lehkou a odolnou. Svou variabilní sílou poskytuje přirozenou spojnici mezi chodidlem a podešví.

Asoframe

Asoframe

Technologie Asoframe používá jedinou litou strukturu, která spojuje mezipodešev, krytí palce a paty. Různé druhy plastů umožňují přizpůsobení pevnosti podle požadavků jednotlivých modelů. Skládá se ze dvou různých složek, které zaručují maximální torzní pevnost a odolnost. Mezipodešev z dvouvrstvého mikroporézního materiálu je spojena se dvěma polyuretanovými dílci v oblasti paty a palce.

Asosorb

Asosorb

Technologie Asolo Asosorb je použita při výrobě mezipodešve u nízkých modelů bot převážně řady Enduro. Na výrobu opatku byly použity dva materiály, které zaručují maximální pohlcení nárazů při došlápnutí. Optimální pevnosti v tahu je dosaženo kombinací měkkých a pevnějších prvků. Tato technologie plně respektuje rozdílnost mužského a ženského chodidla použitím různých druhů materiálu.

Asotherm

Asotherm

Nový lehký systém zateplení, který chrání proti chladu a zajišťuje maximální pohodlí a komfort v chladných podmínkách.

BMI system

BMI system

Vybrané sedáky ze Singing Rock produkce nabízí unikátní nastavovací systém obvodu pasu, tzv. BMI system.

Duo Asoflex

Duo Asoflex

Nanogrip

Nanogrip

Nanogrip® je revoluční nemazací systém, který exkluzivně nabízí firma Peltonen. Lyže od Peltonenu jsou určeny pro aktivní i rekreační lyžaře. Fungují za všech podmínek, výborné jsou zvláště na mokru či ledu. Nanogrip® je nejnovější patentovaná a inovovaná nanotechnologie. Lyže nemusíte upravovat, stačí pouze očistit. Už žádné stoupací ani skluzové vosky – prostě si jen užíváte.

Rock&Lock spona

Rock&Lock spona

Patentovaná spona od SINGING ROCKU