Chillaz Sebastian

Sleva -30% Doprava zdarma
2 138
Doporučená cena 3 054, ušetříte 916Detaily produktu

Pohodlná strečová košile z přírodních materiálů.TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Materiál: Modal, Bavlna, Elastan
  • Značka: Chillaz

Podrobný popis:

Flanelové košile pozor! Přichází nová generace košil, ve třetí modelové verzi. Vezměte si naši známou kvalitu triček a posaďte ji na pohodlnou košili Sebastian, vyrobenou ze super měkké a extrémně elastické tričkoviny s potištěným designem. Pohodlí při nošení je neuvěřitelné! Tenký materiál regulující klima vyrobený z přírodního vlákna rakouské firmy, Modal (TENCEL ™), v kombinaci s tureckou bavlnou a elastanem (Lycra®) nejen zlepšuje ekologickou stopu, ale také potěší vaši pokožku! Košile vypadá skvěle na strmých skalních stěnách, prodloužené pěší tůře nebo jen při relaxaci ve městě!

Od roku 2001 probíhá výroba v našich vlastních provozovnách v Istanbulu. Děláme vše pro to, aby přepravní vzdálenost byla co nejkratší, nakupujeme pouze suroviny z bezprostřední blízkosti naší výroby, staráme se o naše zaměstnance a jejich děti - pro nás je to přirozená věc v rodinném prostředí! Ačkoli žijeme na různých místech Evropy,Tyrolsko a Chorvatsko, ale stále sdílíme stejné hodnoty - to je pro nás důležité! Nedá se žít z minimální mzdy, takže platíme mzdy, ze kterých se lidem dobře žije.

Jsme zvyklí jednat a ne křičet hlasitěji než ostatní v rámci marketingu! Pro nás to znamená žít a dýchat v udržitelném světě.

Mimochodem, váš nový oblíbený kousek oblečení vám doručíme smotaný v roličce nebo tašce z recyklovaného papíru! Tento obal můžete vyhodit do sběrného papíru společně s lepicí papírovou páskou.

Materiál:

  • 47,5% Modal (TENCEL™)
  • 47,5 Bavlna
  • 5% Elasthan


Podobné produkty


Komentáře