Softshell


Softshellových materiálů je nepřeberné množství variant a kvalit. Prostřednictvím softshellových výrobků značky HIGH POINT Vám nabízíme mimořádně širokou škálu materiálů, aby si každý z Vás mohl zvolit optimální výrobek podle zamýšlené aktivity. Vždy ale té nejvyšší kvality z dané kategorie

  • Mechanical Softshell s membránou BlocVent patří k mechanicky nejodolnějším na trhu. Vyroben je z mimořádně odolného druhu tkaného Nylonu. Je dvoucestně elastický, extrémně větruvzdorný s dlouhodobě vodoodpudivou úpravou. Doporučujeme Vám ho zvláště pro mimořádně náročné akce. Tento materiál vyrábí proslulá japonská firma na outdoorové materiály Toyota Tsusho Corporation.
  • Softshell Pontetorto od nejvýznamějšího evropského výrobce outdoorových materiálů vyniká především vysokou elastičností. 
  • Schoeller WB400-3XDRY je opět jeden ze špičkových softshellových tkaných nylonových materiálů vyvinutý proslulou švýcarskou firmou Schoeller. Jde o mimořádně odolný, větruvzdorný a vysoce 4 cestně elastický dvouvrstvý softshell s jersey podšívkou s rychleschnoucí úpravou. Vylepšen je ještě technologií 3XDRY, která zvyšuje odolnost proti znečištění, odvod vlhkosti a rychlé schnutí. Má vlastnosti, které při extrémních výkonech vždy potřebujete. Vysokou elasticitu pro volný pohyb, mimořádnou odolnost proti opotřebení a vynikající větruvzdornost.

Softshell Dermizax EV je další z materiálů, který jsme pro vás zvolili pro jeho vynikající vlastnosti. Materiál pochází od známé japonské firmy Toray. Jedná se o třívrstvý, dvoucestně elastický softshell z tkaného Nylonu s membránou Dermizax s jersey v podšívce.

  • AirVent Shell je softshellový elastický materiál bez zateplení, ale jeho dvojitě tkaná konstrukce mu propůjčuje vysokou větruvzdornost a mechanickou odolnost. Má vodoodpudivou a UV úpravu. Výjimečnost tohoto softshellu ocení každý uživatel, který pro svou činnost vyžaduje od oděvu volnost pohybu, vysokou prodyšnost a odolnost materiálu.

 Drykeep pochází od proslulého výrobce a inovátora outdoorových materiálů španělské firmy IBQ. Opravdu těžko budete hledat kvalitnější materiál pro náročné použití. Materiál se vyznačuje vysokou elasticitou a odolností. Díky obsahu CoolMaxu a speciální konstrukci vláken je vysoce prodyšný a výborně odvádí vlhkost. Materiál je rychleschnoucí, odolný vůči zápachu a plísním a má vodoodpudivou úpravu.