ROSSIGNOL FAMOUS 2 Sleva -40% Doprava zdarma

Lyže Rossignol Famous 2 LTD v setu s vázáním Xpress jsou dámské lyže pro začínající až středně pokročilé lyžařky na upravené sjezdovky.

4 745
Doporučená cena 9 490, ušetříte 4745

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Chcete-li si užít skvělý den na lyžích, vyzkoušejte FAMOUS 2 LTD ,  dámské lyže na upravené sjezdovky pro středně pokročilé lyžařky. Díky konstrukci Light Core byla hmotnost lyže snížena o 20%. Technologie Prop Tip zase zajišťuje snazší a plynulejší vstup do oblouku, lepší držení na hraně a hravý výkon. 

Technologie:

ON TRAIL ROCKER - byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.

CAP - Lyže s touto konstrukcí Rossitop se lehce a plynule ovládají a poskytují dlouhou životnost. Ovládání, komfort, jednoduchost.

LIGHT WOOD - Jádro lyží je vyrobené ze dřeva paulovnie. Paulovnie je o 30 % lehčí než ostatní dřeva používané v jádrech lyží. Výsledkem jsou lyže s nižší hmotností a jednoduchým ovládáním.

PROP TIP - Špičky a patky jsou postaveny tak, aby bylo snazší zahájení oblouku při zachování maximální stability. Prop Tip slibuje  svojí voštinovou konstrukcí, lyže hravější a zároveň přesnější. 

Lyže jsou dodávány s vázáním

  TECHNICKÉ PARAMETRY

  Doporučené délky: - 15 až - 5 cm

  Určení: Mírně pokročilý až pokročilý

  Terén: Upravený i neupravený

  Rychlost: Střední

  Rádius: 12 m (156 cm)

  Vykrojení: 126-74-111 mm

  Vázání: XPRESS 10

  Jádro: Dřevěné
  Komentáře