ELAN ELEMENT Sleva -50% Doprava zdarma

Sjezdové lyže ELAN ELEMENT.

4 085
Doporučená cena 8 170, ušetříte 4085

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Element podpoří vaše sebevědomí a vnesou harmonii do každého lyžařského zážitku. Zaručí vám potřebnou stabilitu a díky snadnější kontrole nad lyžemi budete moci vykrajovat oblouky po celý den. Lyže mají parabolický rocker a také technologii Groove a Power Shell, které dodají potřebnou jistotu a odvahu k rychlejší jízdě na prudších svazích.

Technologie:

GROOVE -  maximálně podporuje sebevědomí lyžaře. Ideálně slaďuje rovnováhu a kontrolu nad lyžemi díky žebrovitým prvkům, které dodávají lyži vyšší energii a vytvářejí jednotný flexní profil, a tak pomáhají lyžařům získat stabilitu potřebnou pro vynikající výkon. Při oblouku pak drážky zaručují špičkovou a energickou výkonnost lyže

PARABOLIC ROCKER - tento unikátní profil kombinuje výrazné boční vykrojení lyže a profil Early Rise Rocker, což umožňuje snadné nasazení oblouku při menším vynaložení námahy. Stabilizátor přední části navíc tlumí vibrace, takže hrany lépe drží a lyže se skvěle ovládají.

POWER SHELL - Od hrany po hranu vyztužená svrchní konstrukce (cap), jež rozkládá energii a stabilitu na celou plochu lyže, aniž by se musela zvýšit hmotnost lyže.

DUAL WOODCORE - Dřevěné jádro Dual se skládá ze dvou symetrických dřevěných nosníků umístěných na vnějších hranách jádra lyže. Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a držení hran a zároveň zaručuje snadnou ovladatelnost lyží v různých sněhových podmínkách.

FIBREGLASS - Vyztužení z laminátu umístěné buď pod nebo nad jádrem lyže, optimalizuje pružnost lyže a zvyšuje její torzní tuhost.

Lyže jsou dodávány s vázáním

TECHNICKÉ PARAMETRY

Určení: Pokročilý lyžař

Terén: Upravená sjezdovka

Rádius: 144 cm (10.6) 152 cm (12.0) 160 cm (13.5) 168 cm (15.2) 176 cm (16.9)

Vykrojení: 127-76-102

Vázání: Ano

Jádro: Dřevěné
Komentáře