ALPINA T30 Doprava zdarma

Běžkařská obuv vybavena TPU opatkem umožňující bruslení, ale také klasický styl. Obuv je určena na vázání typu NNN.

3 249
Doporučená cena 3 420, ušetříte 171

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)Detaily produktu


Podrobný popis:

Tato běžecká bota Alpina T30 Touring Běžkařské je navržena tak, aby seděla mužům. Díky pružné přední části boty a nízkému střihu, který vám umožní se efektivněji odrážet, je tato bota ideální pro jízdu klasickým stylem. Tato bota je kompatibilní se systémem vázání NNN/NIS, Turnamic a Prolink.

NNN/NIS - NNN je značkové vázání a originální technologie od společnosti Rottefella. NNN vázání jsou kompatibilní s botami od Rossignol, Alpina, Fischer, Madshus, také řadu bot Salomon PROLINK, dále Yoko a Alfa.

Turnamic - Vázání Turnamic od značek Fischer a Rossignol je určené pro běžecké lyže a je kompatibilní s běžeckými botami NNN.

Prolink -  je značkové vázání a technologie od Salomonu. Vázání Prolink je kompatibilní s botami na klasiku značky Rossignol, Fischer, Madshus, Yoko, Alpina.

Technologie:

Anatomic Footbed - Vložky výrazně přispívají ke svislé stabilitě chodidla, poskytují vysoký komfort a zlepšují tepelnou izolaci bot.

Thinsulate - zateplení dodává botě perfektní tepelnou izolaci pro ujištění, že jste v pohodlí dokonce i v tom nejchladnějším počasí s vysokou vlhkostí

JAK VYBRAT VELIKOST:

Na rozdíl od normální obuvi je velikost lyžařské obuvi udávána v systému mondopoint (zkratka MP). Tato velikost odpovídá délce chodidla/délce plosky nohy v milimetrech. Velikost Vašich bot zjistíte jednoduše tak, že se si večer na list papíru uděláte čáru a na ni postavíte Vaše chodidlo. Měření se provádí večer, protože jsou chodidla po celodenní zátěži vždy trochu větší a silnější než ráno. Důležité je přitom zatížit chodidlo plnou váhou. Zakreslete délku čáry na listu papíru, přitom vycházejte od palce až ke konci paty. Poté použijte metr, abyste určili délku. Tento postup opakujte i s druhým chodidlem, abyste vyloučili rozdíly v délce obou chodidel. Abyste zamezili otlakům, zvolte vždy největší naměřenou hodnotu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Alpina

Flexe: měkká

Vázání: NNN

Pohlaví: pánské/unisex

Určení: combi
Komentáře