ALPINA T10 Sleva -50%

Pánská obuv na běžky od značky Alpina díky které se budete cítit pohodlně.

1 095
Doporučená cena 2 190, ušetříte 1095

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Zavázat, zapnout zip a vyrazit! Společnost budou dělat boty T10 těm, kteří touží po pohodlném střihu, pocitu tepla a funkčnosti za všech situací. Termoizolace Thinsulate vám poskytne až dvojnásobně lepší uchování tepla a prodyšnost. Anatomická stélka a ergonomická podrážka NNN T4 zlepší vaši stabilitu a postavení. 

Technologie:

Zavazování 45°- tkaničky jsou zavázány pod úhlem 45° vzhledem k podélné ose boty, což zlepšuje torzní stabilitu měkké části boty. To zaručuje pevné držení ve fázi kdy noha rotuje směrem do středu při bruslařské technice.

Membrána Alpitex - poskytuje dodatečnou ochranu proti pronikání vody a vlhkosti dovnitř boty, což přispívá k většímu pohodlí i při extrémnějších povětrnostních podmínkách.

Anatomická stélka - výrazně přispívá k vertikální stabilitě nohy uvnitř boty, poskytuje pohodlí a zlepšuje tepelnou izolaci boty.

Izolace Thinsulate - umožňuje až dvojnásobně větší tepelnou izolaci boty. Dokonce i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách poskytuje nohám maximální tepelný komfort.

PVC Neoprén - tento materiál je pevný, lehký, měkký, pružný a zároveň vysoce odolný, zatímco neoprén si zachovává dobrou pružnost při různých teplotách a poskytuje tepelnou izolaci a ochranu proti vlhku a chladu

Flexe - bruslařská technika vyžaduje podrážku s tvrdou flexí, zatímco pro klasický styl je potřeba měkká flexe podrážky v přední části boty. U bot určených pro bruslení (Skate) se používají komponenty a materiály s tvrdou flexí, zatímco u obuvi typů Classic a Combi jsou použity speciální komponenty a materiály s měkkou flexí, které poskytují botě maximální pevnost a kontrolu nad pohybem.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Alpina

Flexe: měkká

Vázání: NNN

Pohlaví: pánské

Určení: klasický styl
Komentáře