Adventure Menu Švédské masové kuličky Novinka

Švédské masové kuličky.

149

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Každý velký dobrodruh začíná malými krůčky. S krátkýma nohama je to ale větší štreka, a tak dostanou malí dobrodruzi rychle velký hlad. Ten ale nebývá jen tak ledajaký! Je to "hlad na něco dobrého". Proto jsme připravili jídla plná energie, 100% přírodních surovin a uvařená speciálně pro dětské chutě.

Pro tuhle severskou dobrotu, po které děti doslova šílí, už nemusíte do modro-žluté divočiny. Můžete s mrňousy divočit v přírodě s jistotou, že jim výlet zachutná. Jemně kořeněné kuličky z mletého vepřového a hovězího, smetanová omáčka, sametová kaše a navrch veselé brusinky to jistí. Tak ploutev na to, že jim je nesníte.

Prckům se budou dělat boule za ušima. Ale sbíhat sliny se budou i dospělákům.

Složení: Bramborová kaše (38 %) (brambory, mléko), krémová omáčka (34 %) (smetana, hovězí vývar, zeleninový vývar, máslo (mléko), mouka kukuřičná, mouka rýžová, dijonská hořčice (voda, hořčičné semeno, lihový ocet, sůl), sojová omáčka (pitná voda, sojové boby (24 %) (sója), cukr, sůl, pšeničná mouka), masové kuličky (24 %) (hovězí maso mleté, vepřové maso mleté, cibule, vejce, petrželová nať, kopr, pažitka, libeček, sůl, nové koření, pepř, kardamom), brusinky (4 %).

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Adventure Menu

Počet porcí: 1

Čistá váha: 250 g

Energie: 838 KJ / 100 g
Komentáře