Adventure Menu Cvrččí proteinové penne s kuřecím Novinka

Cvrččí proteinové penne s kuřecím masem.

289

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Těstoviny s vysokým podílem cvrččí mouky jsme exkluzivně vyvinuli s parťáky z české firmy SENS. O cvrčcích se mluví jako o super potravině budoucnosti. Jsou stejně kvalitním zdrojem bílkovin jako hovězí maso nebo ryby. Jejich chov je ale násobně ohleduplnější k životnímu prostředí a jejich konzumace šetrnější ke zdraví a pohodě našeho těla. Prostě maximum energie s minimálními dopady na přírodu. Tu kolem nás i v nás samotných.

Jemně pikantní krémová omáčka spojuje kulinářské inspirace západní Afriky, francouzské a španělské kuchyně. Výběrové kuřecí maso, smetanu, tymián a oregáno doplňuje papriková klobása a špetka pepře. K plné chuti syté omáčky jsme navíc přidali proteinové penne s podílem cvrččí mouky SENS. Výsledkem je lahodná bomba, která dodá dostatek energie i při těch největších výkonech.

I v těch nejtěžších podmínkách se můžeš lehce najíst stejně dobře jako v restauraci!

Složení: Kuřecí prsa (26%), SENS těstoviny (25%) (semolina(80%),cvrččí mouka(Acheta domesticus) (20%)),smetana, papriková klobása (vepřové maso, sůl, paprika, kmín, česnek), cibule, sýr Parmesan (mléko, syřidlo, sůl), mouka kukuřičná, mouka rýžová, olivový olej, sůl, petržel, paprika sladká, česnek, pepř bílý, oregáno, tymián, bazalka, pepř.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Adventure Menu

Počet porcí: 1

Čistá váha: 160 g

Energie: 2160 KJ / 100 g
Komentáře