Sea To Summit X-Tumbler Cool Grip Novinka

Skládací hrnek ze zdravotně nezávadného silikonu.

332
Referenční cena 369, ušetříte 37

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Skládací hrnek z potravinářského silikonu je opatřený vrstvou Cool Grip, díky které lze hrnek bezpečně držet i s horkým nápojem. Jeho okraj tvoří tuhý kroužek, díky kterému se z hrnku snadno pije, ale stále umožňuje složit hrnek do tvaru plochého disku, který se vejde téměř kamkoli.

Technologie:

Silikon - silikonový kaučuk, přesněji polysiloxany, jsou anorganické elastomery s jedinečnými vlastnostmi. Molekulární struktura v základu obsahuje silikonové atomy, na rozdíl od atomů uhlíku ve většině organických polymerů a plastů. Díky tomu jsou silikony vysoce elastické a chemicky neaktivní. Silikonové kaučuky nejlépe udržují a znovu získávají původní tvar po deformaci, a proto jsou ideální volbou pro pružné komponenty. Silikony jsou také mnohem více chemicky nečinné a tepelně odolné ve srovnání s organickými polymery. Díky tomu jsou silikony bezpečné při styku s potravinami, a proto jsme je vybrali pro naši řadu skládacích kuchyňských potřeb X. Silikony si zachovávají svou pružnost a bezpečnost při styku s potravinami i poté, co byly vystaveny teplotám vyšším než 200 °C. Silikony používané v produktech řady X odpovídají celosvětovým normám bezpečnosti při styku s potravinami a jsou chemicky pasivní, takže nezachovávají pachy potravin.

Nylon - bylo původně obchodní označení polyamidu 6.6, které zavedla firma DuPont ve 30. letech 20. století. Později se začala jako nylon často označovat celá skupina syntetických polymerů, termoplastů. Základní řetězec těchto polymerů je tvořen peptidickými vazbami, proto jsou také často označovány jako polyamidy.

Specifikace:

  • nerozbitný velmi skladný
  • ohebný, potravinářský, zdravotně nezávadný silikon
  • neobsahuje PBA - což je organická sloučenina, která se využívá k výrobě plastů

Materiál:

  • kroužek: 100% nylon 66
  • hlavní část: 100% silicon

AKTIVITY

Turistika a trekking
Kempování

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Sea to Summit

Hmotnost: 68 g

Objem: 350 ml

Materiál: Silikon/Nylon
Komentáře