Sea To Summit X-Mug Cool Grip
Novinka

377
Doporučená cena 419, ušetříte 42

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost


Detaily produktu

Skládací hrnek ze zdravotně nezávadného silikonu.AKTIVITY

Turistika a trekking
Vysokohorská turistika - VHT
Via Ferrata
Skialpinismus
Kempování
Městský outdoor

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Značka: Sea to Summit
  • Hmotnost: 72 g
  • Objem: 480 ml
  • Materiál: Silikon/Nylon

Podrobný popis:

Skládací hrnek z potravinářského silikonu je opatřený vrstvou Cool Grip, díky které lze hrnek bezpečně držet i s horkým nápojem. Jeho okraj tvoří tuhý kroužek, díky kterému se z hrnku snadno pije, ale stále umožňuje složit hrnek do tvaru plochého disku, který se vejde téměř kamkoli.

Technologie:

Silikon - silikonový kaučuk, přesněji polysiloxany, jsou anorganické elastomery s jedinečnými vlastnostmi. Molekulární struktura v základu obsahuje silikonové atomy, na rozdíl od atomů uhlíku ve většině organických polymerů a plastů. Díky tomu jsou silikony vysoce elastické a chemicky neaktivní. Silikonové kaučuky nejlépe udržují a znovu získávají původní tvar po deformaci, a proto jsou ideální volbou pro pružné komponenty. Silikony jsou také mnohem více chemicky nečinné a tepelně odolné ve srovnání s organickými polymery. Díky tomu jsou silikony bezpečné při styku s potravinami, a proto jsme je vybrali pro naši řadu skládacích kuchyňských potřeb X. Silikony si zachovávají svou pružnost a bezpečnost při styku s potravinami i poté, co byly vystaveny teplotám vyšším než 200 °C. Silikony používané v produktech řady X odpovídají celosvětovým normám bezpečnosti při styku s potravinami a jsou chemicky pasivní, takže nezachovávají pachy potravin.

Nylon - bylo původně obchodní označení polyamidu 6.6, které zavedla firma DuPont ve 30. letech 20. století. Později se začala jako nylon často označovat celá skupina syntetických polymerů, termoplastů. Základní řetězec těchto polymerů je tvořen peptidickými vazbami, proto jsou také často označovány jako polyamidy.

Specifikace:

  • nerozbitný velmi skladný
  • ohebný, potravinářský, zdravotně nezávadný silikon
  • neobsahuje PBA - což je organická sloučenina, která se využívá k výrobě plastů

Materiál:

  • kroužek: 100% nylon 66
  • hlavní část: 100% siliconKomentáře