Contigo Autospout HL James 420

513
Doporučená cena 570, ušetříte 57Detaily produktu

Dětská hydratační láhevAKTIVITY

Turistika a trekking
Kempování
Městský outdoor

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Značka: Contigo
  • Objem: 420 ml
  • Materiál nádoby: Polypropylén (bez BPA)
  • Materiál víka: PP, silikon, HDPE, LDPE

Podrobný popis:

Dětská hydratační lahvička v okouzlujícím designu s inovovaným systémem AUTOSPOUT umožňujícím pití s lahví umístěnou ve svislé pozici. Je opatřená krytem pítka pro hygienické používání venku v jakémkoliv počasí a držadlem z měkkého plastu. Díky brčku mířícímu stranou lze obsah lahvičky zkonzumovat do poslední kapky. Je-li systém uzavřen, pak se jedná o netekoucí láhev při náhodném krátkodobém umístění jinak než víkem nahoru (typu převržení lahve na stole či lavici).

Systém Autospout

Díky brčku mířícímu stranou lze obsah lahvičky zkonzumovat do poslední kapky. Je-li systém uzavřen, pak se jedná o netekoucí láhev při náhodném krátkodobém umístění jinak než víkem nahoru (typu převržení uzavřené lahve na stole či lavici)

Systém AUTOSPOUT® je určen pro ty, kteří preferují pití z výklopného pítka s lahví umístěnou ve svislé pozici. Tento uzavírací mechanizmus opatřený navíc hygienickým krytem je ovladatelný prakticky jedním prstem. Při pití z lahve se systémem AUTOSPOUT® nedochází k zakrývání výhledu, což ocení zejména řidiči.Komentáře