Julbo Powell Polar 3 Sleva -20% Doprava zdarma

Polarizační sluneční brýle Julbo Powell POL3 jsou skvělým modelem pro milovníky kombinace jedinečného stylu a vynikajících technických vlastností.

1 759
Referenční cena 2 199, ušetříte 440

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Hledáte jedinečný styl pro svůj každodenní život a zároveň chcete mít jistotu, že jsou vaše oči dobře chráněny před škodlivými slunečními paprsky? Sluneční brýle Julbo Powell POL3 dovedně kombinují tyto dvě vlastnosti a nabízejí fantastický výkon. Tento model, vyvinutý jedním z největších výrobců slunečních brýlí na světě, dokonale splňuje potřeby aktivních lidí. Ať už jste uprostřed každodenních povinností během letního dne ve městě, odpočíváte po dni stráveném lezením nebo na turistickém výletě - ať už jste kdekoli, sluneční brýle Julbo vám poskytnou maximální pohodlí a komfort.

Skutečnou hodnotu brýlí tvoří čočky. K jejich výrobě je zapotřebí nejvíce zkušeností a znalostí. Tento model využívá pokročilé čočky Polarized 3 a je vyroben z odolného polykarbonátu, který zaručuje velmi dobrou optiku a minimalizuje zkreslení. Jako celek poskytují stupeň 3 ochrany proti slunci a dobře fungují i při silném slunečním záření. Celková ochrana proti škodlivým paprskům UVA, B a C dobře chrání oči před negativními účinky slunce. Čočky mají výrazný polarizační filtr, který snižuje oslnění, zostřuje kontrast a zajišťuje jasnější vidění na jasném slunci.

AKTIVITY

Turistika a trekking
Městský outdoor

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Julbo

Pohlaví: Unisex

Stupeň zatmavení: 3

Samozatmavovací skla: Ne

Polarizační skla: Ano
Komentáře