Sea To Summit Ultra Light S.I. Mat Women´s Reg

Ultralight Mat Women's od značky Sea to Summit je extrémně lehká a kompaktní karimatka, která je speciálně uzpůsobena pro ženy.

2 159
Doporučená cena 2 399, ušetříte 240

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Samonafukovací karimatka Ultralight SI Mat Women's  od značky Sea To Summit je skvělou volbou rychlé túry s minimalistickým vybavením. Během těchto výšlapu jistě oceníte nízkou hmotnost a kompaktní rozměry po složení, které nezaberou téměř žádné místo. I přes tyto vlastnosti je však karimatka vybavena řadou vychytávek, které pomohou zvýšit maximální komfort. Mezi tyto vychytávky patří například multifunkční ventil, konstrukce Delta Core-V nebo protiskluzový potisk. Dámská verze se vyznačuje specifickým tvarem pro ženy, který je širší v oblasti boků a užší v ramenou.

Technologie Delta Core-V odstraňuje až 20% hmotnosti a objemu polyuretanové (PU) pěny a zároveň udržuje pohodlí a tepelný komfort. Při vývoji karimatky byl kladen velký důraz na zmapování lidského těla a tam, kde je zapotřebí extra teplo - ramena, oblast ledvin a chodidla - jsou otvory jádra menší. V méně kritických oblastech je odstraněno více pěny, čímž se minimalizovala hmotnost a velikost balení. 

Ventil pro nafukování Multi Function Valve je navržen tak aby byl reverzibilní, zabrání tedy vtažení vzduchu zpět do karimatky. To vám umožňuje snadné sbalení karimatky v co nejmenším rozměru, aniž byste museli bojovat s opětovným nafukováním. Tato patentovaná konstrukce má navíc velmi úzký profil a nebude při spaní nikde překážet. A hlavně nafouknutí je rychlejší než u tradičních šroubových ventilů a umožňuje jemné doladění tvrdosti karimatky.

Zajímavou vychytávkou karimatek Sea to Summit je PillowLock ™ System, který umožňuje přichycení cestovních polštářků stejné značky na karimatku a tím zajištění komfortního spánku bez sklouzávání polštáře. Potěší i protiskluzový potisk na horní a spodní straně, který pomáhá udržet karimatku na svém místě, když je nevyhnutelné kempování na svahu.

JAK VYBRAT KARIMATKU

AKTIVITY

Turistika a trekking
Kempování

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Sea to Summit

Pohlaví: Dámské

Hmotnost: 545 g

Typ: Samonafukovací

Tepelný odpor: 2,9 R

Délka: 170 cm

Šířka: 53 cm

Tloušťka: 2,5 cm

Materiál: Polyurethan / 30D Polyester / TPU laminace
Komentáře