Rab Cubit Stretch Down Parka Women´s Sleva -30% Doprava zdarma

Stylový, všestranný péřový kabát plněný špičkovým husím peřím.

6 286
Doporučená cena 8 980, ušetříte 2694

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Rab při vývoji vycházel z letitých zkušeností ale s výrazně inovativním přístupem. Jak už se poslední roky stalo standardem, s cílem minimalizovat lidskou stopu, vznikl tak kabát nabízející dostatečný tepelný komfort, odolnost proti větru, nadstandardní volnost pohybu, krásný design i střih.

Unikátní je využití technologie Pertex Quantum 3DWeave, která minimalizuje potřebu šití, díky tomu nikde nevznikají studené spoje, bunda je lehčí, nepouští peří a zároveň má peří možnost nabrat plný loft. Použitý Pertex Quantum má navíc vysokou pružnost ve všech směrech, což maximalizuje volnost pohybu. Samozřejmostí je vysoká prodyšnost a kvalitní DWR úprava bez použití fluorokarbonů.

Kabát je naplněn recyklovaným peřím ve spolupráci s firmou P.U.R.E. Všechno sesbírané peří je opět vypráno, vydezinfikováno a ošetřeno hydrofobní úpravou společnosti Nikwax. Rab si dal tu práci a vypracovali studii v které se potvrdilo, že recyklace má nižší nároky na spotřebu vody i energie a uhlíková stopa je nižší než při standardním zpracování peří. Použité peří je tříděno v Itálii, přičemž je společnost P.U.R.E jedinou, která má certifikaci Global Recycling Standard.

Po technické stránce kabátu nic zásadního nechybí. Hlavní YKK® Vislon® zip je dvoucestný a je podložený légou. Samozřejmě nechybí ani ochrana brady. Ve dvou šikovně skrytých kapsách si uschováte cokoliv je třeba a samozřejmě si i ohřejete ruce. Kapuce je v minimalistickém duchu, takže má pouze pružný okraj, i přesto ale na hlavě sedí velmi dobře. Stejným způsobem v Rabu vyřešili i elastické zakončení rukávů.

AKTIVITY

Městský outdoor

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Rab

Hmotnost: (velikost S) 623 g

Hmotnost náplně: (velikost M) 250 g

Druh náplně: Husí peří s plnivostí 700 cuin

Materiál: 100% recyklovaný Pertex® Quantum Fabric s DWR úpravou

Počet kapes: 2
Komentáře