Atsko Sno-Seal Black vosk černý dóza Sleva -20%

Impregnace na koženou obuv z pravého včelího vosku doplněná černým pigmentem.

205
Doporučená cena 256, ušetříte 51.2

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu
Impregnace Sno-Seal® na bázi včelího vosku vytvoří po zaschnutí na povrchu usně pevný voskový film, který zajistí vodoodpudivost a nesmáčivost usně. Sno-Seal® chrání useň před nadměrným vysycháním a udržuje jí pružnou a pevnou i v nejsušším pouštním podnebí. Koželužny při činění outdoorových usní odstraňují z kůže veškerý živočišný tuk a nahrazují jej syntetickou hydrofobizací. Můžeme Vám zaručit, že Sno-Seal® hydrofobizaci nenarušuje. I obuv s membránovou podšívkou (Gore-TEX®, Sympatex®, …) má lepší vlastnosti, pokud je ošetřena Sno-Sealem®.

Membrána v podšívce sice zadrží vodu pronikající zvnějšku i pokud je bota neošetřena, vodou nasáklá neošetřená useň zcela zabrání botě dýchat. Vaše nohy se pak potí a začínáte pociťovat chlad. Ošetření boty Sno-Sealem® znamená, že nohy budete mít stále v suchu a teple.
SNO-SEAL v černém provedení je určen pro černou obuv z hlazené usně. Černý pigment, který přípravek obsahuje, pomáha zakrýt škrábance a odřeniny. 

Hlavní přednosti:

  • Sno-Seal® impregnuje a promašťuje useň bez nadměrného změkčování
  • Chrání useň a prodlužuje její životnost
  • Nenarušuje přirozenou prodyšnost usně
  • Chrání useň před znečištěním i vznikem slaných skvrn
  • Povrchová vrstva Sno-Sealu® si zachovává svou ohebnost a přilnavost k usni i pod bodem mrazu.
  • Ošetření Sno-Sealem® stačí jedenkrát za 30 dní nošení obuvi

POZOR: Sno-Seal® dodává obuvi trvale lesklý vzhled. To je třeba si uvědomit, pokud chceme ošetřovat obuv z nubuku a semiše.
Balení: dóza, 100 gPodobné produktyKomentáře