Tendon Ambition 9,8mm 60m - Complete Shield

Jak název napovídá, tohle lano je pro začínající, ale ambiciózní lezce, kteří lezou jak na umělé stěně, tak na skalách. Touto volbou získáš nekompromisní poměr cena/výkon.

3 596
Doporučená cena 3 995, ušetříte 399

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikostDetaily produktu


Podrobný popis:

Kdo se chce zlepšovat, ten k tomu musí mít také potřebné vybavení. Přece jen, víme, že nějaký ten pád se ještě může stát a proto potřebujete lano odolné a přitom jednoduché. Nemusíte hledat, protože jste ho právě našli. Sportovní lano klasické konstrukce, které má sice malý průměr, ale zároveň dlouhou životnost a odolnost proti oděru. Potěší nízkou hmotností a snadnou manipulovatelností. Je na čase začít překonávat vlastní limity. S tímhle lanem to půjde samo.

Specifikace:

Complete Shield
Maximální stupeň ošetření lana s vysokým účinkem voděodolnosti, oděruvzdornosti. Novou progresivní metodou NANOTECHNOLOGY je na oplet i jádro lana nanášen TEFLON® Eko ve velmi malých částicích, které vytváří na celém laně téměř nepropustnou ochrannou vrstvu proti vodě, prachu a jiným částicím, které by mohly oplet či jádro lana poškodit. COMPLETE SHIELD je nová impregnace, která výrazně zvyšuje celkovou životnost lan TENDON.

Kompaktní zakončení
Unikátní technologie zakončení lana. Posledních 15 mm délky je jádro s opletem spojeno v jeden kompaktní celek.

Značení středu
Lano je v polovině své délky výrazně označeno barvou, která nenarušuje jeho strukturu ani mechanické vlastnosti. Pouze u lan 30 - 80 m dlouhých.

JAK VYBRAT LANO

JAK SE VYBAVIT NA SKÁLY

AKTIVITY

Lezení
Vysokohorská turistika - VHT

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Tendon

Délka lana: 60 m

Hmotnost: 64 g/m

Průměr: 9.8 mm

Rázová síla: 7.4 kN

Dynamický průtah: 35 %

Statický průtah: 7.9 %

Impregnace opletu: Ano

Impregnace jádra: Ano

Počet pádů: 9

Typ lana: Jednoduché

Druh Lana: Dynamické
Komentáře