Meindl Vakuum GTX Sleva -15% Doprava zdarma

Zkušenosti s použítím vnitřní výstelkové pěny s tvarovou pamětí MFS využil Meindl u tohoto modelu na maximum. Pěna není jen okolo kotníků jako u modelů MFS, ale i v oblasti patního háku, jazyku a dokonce i vložkách. Dalším unikátním konstrukčním prvkem je použití elastické podšívky v patní části. Zcela se tak odstranil šev v této vysoce namáhané části boty.

5 949
Doporučená cena 6 999, ušetříte 1049.85

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)
Detaily produktu


Podrobný popis:

  • Pevný a robustní model z kategorie B, který je plně vybaven systémem MFS. Tato tepelně tvarovatelná pěna zajišťuje uživateli vysoký vnitřní komfort a pohodu. Není v Čechách terén, který by tato pohorka nezvládla. Jestli Vám jednou sedne jak ulitá , již nebudete chtít měnit.
  • Memory Foam System(MFS): je označení pro vyšší uživatelský komfort.
  • U modelů této řady je jako výstelkového materiálu použita pěna s tvarovou pamětí. Působením tělesného tepla pěna změkne a vytvaruje se podle chodidla. Po vyzutí obuvi se pěna opět vrátí do původního stavu.
  • V této obuvi pohodlně absolvujete náročnou túru v nízkých horách nebo můžete provozovat lehkou vysokohorskou turistiku, to vše určuje kategorie B, do které bota spadá.
  • Tento model ošetřujte pastou Meindl - Sportwax nebo voskem Fibertec - Shoewax. V případě nutnosti používat sprej, ošetřujte botu přípravkem Meindl impregnace wet proof

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie použití: B

Hmotnost (g): 800

Materiál svršku : nubuk

Materiál podešve: Meindl Multigriff®2 Vibram®

Podšívka: textilní
Komentáře


Přidat komentář