Scarpa Zen Pro Sleva -30%

Oblíbené boty Zen v novém - technické detaily i design. Maximální pohodlí pro pohyb v terénu včetně skalnatých pasáží a via ferrata. Několik barevných kombinací - barvy konzervativní i zářivé.

2 653
Doporučená cena 3 790, ušetříte 1137

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)


Detaily produktu
PODROBNÝ POPIS:

Konzervativní i zářivé
Je-li pro vás kromě maximální funkčnosti a dokonalého pohodlí důležitý i vzhled vaší horské obuvi, pak jste zde správně. Z dílny výrobce SCARPA totiž vyběhly trekovky, které splňují vše, co potřebuje každý milovník chůze v terénu, a zároveň nabízí bohaté barevné provedení. Je tedy jen na vás, zda zůstanete konzervativní, nebo zazáříte.

Vysoká odolnost
Celokožené trekovky Zen Pro se zpevněním po stranách jsou voděodolné, vysoce odolné proti mechanickému poškození a navíc opatřeny inovovanou podešví Vibram Spyder II, která se vyznačuje výbornou přilnavostí. Součástí nového řešení podešve je větší tlumící vrstva pod patou a torzní stabilizátor pod klenbou chodidla, což zvyšuje komfort a ochranu především ve skalnatém terénu. Jazyk a horní kraj boty jsou vyrobeny z elastické, odolné a prodyšné tkaniny S-Tech SCHOELLER. Velmi oblíbený je systém Scarpa Sock-Fit, nazývaný též jako efekt ponožky, který navozuje pocit, že bota je součástí chodidla a umocňuje pocit pohodlí.

Vydáte-li se do terénu v trekovkách Zen Pro, přijdete konečně na to, co vám dosud chybělo.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie použití: A

Hmotnost (g): 488

Materiál svršku: S-Tech SCHOELLER

Materiál podešve: Vibram Spyder II

Podšívka:

Membrána: GORE-TEX® Performance Comfort


Fotografie, video


Scarpa Zen Pro charcoal/tonic

Scarpa Zen Pro charcoal/tonic zen pro.jpg

Scarpa Zen Pro Abyss-Orangeade

Scarpa Zen Pro Abyss-Orangeade ZEN PRO Abyss-Orangeade.jpg

Scarpa Zen Pro Podešev Spyder2

Scarpa Zen Pro Podešev Spyder2
Komentáře


daniel vachal
daniel vachal
chtěl bych se zeptat na číslování bot - potřebuji cca 29,5cm ( mondo point ) odpovídá cca 45? Samozřejmě bych u Vás v Sušici vyzkoušel, ale než se tam rozjedu.. Děkuji za odpověď!

Přidat komentář