Scarpa Zen Pro

Oblíbené boty Zen v novém - technické detaily i design. Maximální pohodlí pro pohyb v terénu včetně skalnatých pasáží a via ferrata. Několik barevných kombinací - barvy konzervativní i zářivé.

3 411
Doporučená cena 3 790, ušetříte 379

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)Detaily produktu
Konzervativní i zářivé
Je-li pro vás kromě maximální funkčnosti a dokonalého pohodlí důležitý i vzhled vaší horské obuvi, pak jste zde správně. Z dílny výrobce SCARPA totiž vyběhly trekovky, které splňují vše, co potřebuje každý milovník chůze v terénu, a zároveň nabízí bohaté barevné provedení. Je tedy jen na vás, zda zůstanete konzervativní, nebo zazáříte.

Vysoká odolnost
Celokožené trekovky Zen Pro se zpevněním po stranách jsou voděodolné, vysoce odolné proti mechanickému poškození a navíc opatřeny inovovanou podešví Vibram Spyder II, která se vyznačuje výbornou přilnavostí. Součástí nového řešení podešve je větší tlumící vrstva pod patou a torzní stabilizátor pod klenbou chodidla, což zvyšuje komfort a ochranu především ve skalnatém terénu. Jazyk a horní kraj boty jsou vyrobeny z elastické, odolné a prodyšné tkaniny S-Tech SCHOELLER. Velmi oblíbený je systém Scarpa Sock-Fit, nazývaný též jako efekt ponožky, který navozuje pocit, že bota je součástí chodidla a umocňuje pocit pohodlí.

Vydáte-li se do terénu v trekovkách Zen Pro, přijdete konečně na to, co vám dosud chybělo.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie použití: B

Hmotnost (g): 960 g

Materiál svršku: Kůže

Materiál podešve: Vibram Spyder II

Podšívka: strečová textílie Cocona


Fotografie, video


Scarpa Zen Pro charcoal/tonic

Scarpa Zen Pro charcoal/tonic zen pro.jpg

ZEN PRO Abyss-Orangeade.jpg

ZEN PRO Abyss-Orangeade.jpg ZEN PRO Abyss-Orangeade.jpg

Podešev Spyder2

Podešev Spyder2
Komentáře


Přidat komentář