Scarpa Rush Trail GTX

Sleva -30% Doprava zdarma
3 283
Doporučená cena 4 690, ušetříte 1407Detaily produktu

Tato bota je určena pro pěší turistiku, terénní cesty s lehkou až střední zátěží.AKTIVITY

Turistika a trekking

TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Značka: Scarpa
  • Pohlaví: Pánské
  • Kategorie určení: A/B
  • Hmotnost 1/2 páru: 465 g
  • Materiál svršku: Hydrofobní kůže, Prodyšná textílie
  • Membrána: Gore-Tex
  • Materiál podešve: Scarpa Presa

Podrobný popis:

Poctivá kombinace měkkého pohodlí, pevné stability a nízké hmotnosti.

Semišový voděodolný svršek. Díky 3D límci poskytuje dobrou ochranu v oblasti kotníku pro lepší podporu, ochranu a pohodlí. Tento límec z polstrované tkaniny dokáže stabilizovat celé chodidlo bez vzniku tlakových bodů Jazyk je na obou stranách pomocí textilních klínů spojen se svrškem, zůstává dobře vycentrován a zabraňuje pronikání nečistot do boty. Šněrování tvoří lehký systém smyček, který rovnoměrně rozkládá tlak. Svršek je snadno zajištěn, bez otlaků. Podšívka je vyrobena z vysoce otěruvzdorného a rychleschnoucího textilního podšívkového materiálu, přičemž vysoce prodyšná membrána GORE-TEX Extended Comfort má pozoruhodnou schopnost rozptylovat teplo. Nohy jsou tak chráněny před vodou a pot, který se uvnitř boty vytvoří, může rychle odcházet ven. Membrána Gore-Tex splňuje požadavky ekologického certifikátu BlueSign a je vyrobena bez použití PFC materiálů.

Podešev Presa® TRK-01 je vyrobena ze směsi SUPERGUM s vysokou přilnavostí a odolností, výraznou patou a výstupky, které podporují brzdění při klesání a přilnavost ve stoupáních.

Technologie IKS (Interactive Kinetic System), charakterizovaná 7 oblastmi tlumícími nárazy navíc progresivně a cíleně podpírá váhu našeho těla při naší aktivitě v horách.

ACTIV IMPACT Technology
Technologie podrážek, která využívá materiály s fyzikálními a chemickými vlastnostmi, které pohlcují negativní rázy při došlapu a zároveň umožňují využít co nejvíce energie během aktivity.

ACTIV FIT System
Konstrukční systém SCARPA, který aktivně vyvíjí a zdokonaluje různé tvary, podrážky a modely navržené speciálně pro ženská nebo mužská chodila. Díky svým zkušenostem a výzkumu nabízí SCARPA® nejlepší výkon a absolutní pohodlí při různých outdoorových aktivitách. Boty s ACTIV Fit nastavují vysoký standard pro lepší výkon, pohodlí, styl a trvanlivost.

JAK VYBRAT TREKOVÉ BOTY
JAK UDRŽOVAT A PEČOVAT O TREKOVOU OBUVKomentáře