Scarpa Moraine Plus GTX Sleva -30%

Nenechte se odradit přechodem z městských cest do horských stezek. Trekovky Scarpa Moraine Plus GTX zvládnou hravě obojí. Skvělé odpružení a speciálně navržené výstupky na podrážce se postarají o to, aby byl každý váš krok v bezpečí, ať jste kdekoliv.

2 793
Doporučená cena 3 990, ušetříte 1197

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)


Detaily produktu
PODROBNÝ POPIS:

Komfort při nošení, bezpečí a vysoká odolnost. K tomu skvělý vzhled, jedinečné zpracování a vysoká kvalita. Co víc si můžete přát… Už jen mít trekovky Scarpa Moraine Plus GTX doma. Pak už nebude bránit nic tomu, abyste se při vašich toulkách cítili v botách jako v peřince a nepřekvapila vás žádná překážka.

Ta nejlepší technologie pro vaše bezpečí
Kožené trekovky vyrobené z nubuku mají Gore-texovou membránu Extended Comfort, která se postará o to, aby vám do bot nepronikla ani kapka vody. Gumová podrážka Dynatech 3 společně s dvojitou vložkou EVA je tvarována tak, aby se skvěle přizpůsobila vašemu chodidlu a zároveň vás chránila před nárazy. Jedinečné odpružení tak chrání vaše klouby a činí každý váš krok mnohem příjemnější. O maximální bezpečí se pak starají speciálně navržené výstupky umístěné na podrážce, které zajišťují skvělou přilnavost k terénu, ve kterém se pohybujete. 

Outdoorové boty Scarpa Moraine Plus GTX se stanou vaší závislostí. Buď tyto, nebo žádné...

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie použití: A

Hmotnost (g): 315

Materiál svršku: textilní

Materiál podešve: Vibram® Synthesis

Podšívka: Gumová podrážka Dynatech 3

Membrána:


Fotografie, video


Scarpa Moraine plus GTX charcoal mango

Scarpa Moraine plus GTX charcoal mango Moraine plus GTX charcoal mango.jpg
Komentáře