Meindl Vakuum Lady GTX Sleva -15% Doprava zdarma

Zkušenosti s použítím vnitřní výstelkové pěny s tvarovou pamětí MFS využil Meindl u tohoto modelu na maximum. Pěna není jen okolo kotníků jako u modelů MFS, ale i v oblasti patního háku, jazyku a dokonce i vložkách. Dalším unikátním konstrukčním prvkem je použití elastické podšívky v patní části. Zcela se tak odstranil šev v této vysoce namáhané části boty.

5 949
Doporučená cena 6 999, ušetříte 1049.85

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)Detaily produktu
Podrobný popis:

Pevný a robustní model z kategorie B, který je plně vybaven systémem MFS. Tato tepelně tvarovatelná pěna zajišťuje uživateli vysoký vnitřní komfort a pohodu. Není v Čechách terén, který by tato pohorka nezvládla. Jestli Vám jednou sedne jak ulitá , již nebudete chtít měnit.

  • Memory Foam System(MFS): je označení pro vyšší uživatelský komfort. U modelů této řady je jako výstelkového materiálu použita pěna s tvarovou pamětí. Působením tělesného tepla pěna změkne a vytvaruje se podle chodidla. Po vyzutí obuvi se pěna opět vrátí do původního stavu. V této obuvi pohodlně absolvujete náročnou túru v nízkých horách nebo můžete provozovat lehkou vysokohorskou turistiku, to vše určuje kategorie B, do které bota spadá.
  • Tento model ošetřujte pastou Meindl - Sportwax nebo voskem Fibertec - Shoewax. V případě nutnosti používat sprej, ošetřujte botu přípravkem Meindl impregnace wet pro.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kategorie použití: B

Hmotnost : 650g /vel. 4,5/

Materiál podešve: Meindl Multigriff®2 by Vibram®

Materiál svršku: Digafix, Kůže nubuk

Podšívka: textilní, MFS vakuum
Komentáře


Přidat komentář