Altra Timp 4 Sleva -20% Doprava zdarma

Pohodlné, tlumené běžecké boty do trailu i na zpevněné cesty. Ideální na výběhy ve smíšeném terénu příměstských oblastí.

3 352
Referenční cena 4 190, ušetříte 838

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost (Velikostní tabulka)Detaily produktu


Podrobný popis:

Extra odpružený koráb do trailu i na silnici. S modelem Altra TIMP 4 vám na běžeckých tratích síly vydrží ještě déle. Altra TIMP dostal celou řadu inovací, kromě milimetru odpružení navíc (při zachování stejné hmotnosti) má nově mezipodešev Altra EGO™ MAX, která nahradila starší mezipodešev QUANTIC™. Novinkou jsou drenážní a větrací průduchy po stranách pro ty, kteří se nezaleknou vyběhnout ve větším nečasu nebo běhají doslova cestou-necestou. Altra TIMP 4 stále kraluje na dlouhé vzdálenosti, ať už chcete vyrazit na běžeckou stezku nebo silnici.

SPECIFIKACE:

Široká špička

Každý model bot Altra má patentovanou širokou špičku vytvarovanou podle toho, jak skutečně vypadá lidská noha. Tím se zásadně liší od běžných běžeckých bot. Široká špička je zásadní, protože jen tak mohou prsty a zejména palec zdravě a taky efektivně při běhu pracovat.

Nulový drop

Rozdíl mezi výškou paty a špičky je roven 0. Patu i špičku máte normálně ve stejné rovině, tak jak to má být. Tím pádem jsou vaše achilovka a návazně na ní další šlachy a svaly plně využity. Většina běžeckých bot má podpatky, tj. patu výše než špičku, což vám krátkodobě pomůže, ale dlouhodobě tím achilovka ochabuje a způsobuje to zranění.

Přizpůsobeno mužům i ženám

Pánské a dámské boty od Altry nejsou stejné, protože ani anatomický tvar nohy muže a ženy nejsou stejné. Aby mohla chodidla pracovat přirozeně, musí obuv kopírovat jeho přirozený tvar. Rozdíl je pak i ve váze.

Podrážka bot Altra je dobře ohebná všemi směry. Jedině tak se může noha a návazně na to ostatní svaly a šlachy celého těla přizpůsobit terénu, po kterém běžíte. Pokud je podrážka bot moc tvrdá, noha je necitlivá, netlumí nárazy a otřesy se přenáší do kolen a kyčli, které ničí.
Tyto všechny vlastnosti mají všechny modely bot Altra od závodních po boty pro hobíky, od sprintu po ultra, od asfaltu po horské běhy.
Pokud chcete běhat zdravě. Pokud chcete běhat dlouho ve zdraví a předejít běžeckým zraněním, vyzkoušejte Altry. Pamatujte, že alespoň půlku kilometrů byste každý týden měli naběhat v botách, pro které je prioritní vaše zdraví.

Altra dělá běžecké boty s důrazem na to, abyste mohli běhat zdravě a dlouho. Altra myslí na pohodlí chodidel, ochranu kloubů a přitom si zachovává skvělé závodní předpoklady!

AKTIVITY

Běhání

TECHNICKÉ PARAMETRY

Značka: Altra

Hmotnost: 321 g

Svršek: Rychleschnoucí, prodyšná pletenina

Podešev: MaxTrac™

Mezipodešev: Altra EGO™ MAX

Tlumení: Vysoké

Výška podešve: 29 mm
Komentáře