Osprey Stratos 36 II

Nová generace turistických batohů Stratos od značky Osprey!

3 779
Doporučená cena 4 199, ušetříte 419.9

Vyberte variantu (zobrazí se dostupnost)


Vyberte velikost


Detaily produktu
batoh Stratos 36 nabízí plně nastavitelný AirSpeedTM vysoce prodyšný zádový systém, který je kombinací jednotné konstrukce zádového systému a bederního pásu s vysoce prodyšným meshem. Tato kombinace zvyšuje Vaše pohodlí i při nošení batohu v teplém prostředí a za plného naložení!

Vstup do hlavní komory batohu na zip; z vrchu vstup do samostatné síťované kapsy na zip s klipem na klíče; vpředu další malá kapsička na drobnosti; ze spodní části batohu vstup do samostatné menší komory vhodné např. na obuv; vpředu uprostřed centrální kapsa na zip; bederní pás – z vnitřní strany bezešvý prodyšný mesh, z vnější strany 2 kapsičky na zip na drobnosti či malou svačinku; hrudní pás s nouzovou píšťalkou; ve spodní části batohu v samostatné kapsičce je integrovaná a odnímatelná pláštěnka na batoh.

Pokud vyrážíte na výlet s trekovými holemi, jistě oceníte jedinečný Stow-on-the-Go System ™ na uchycení holí na batoh. Jednoduše prostrčíte hole dvěma elastickými očky – jedno očko je na batohu a druhé na ramenním popruhu – a stejně jednoduše a rychle je opět vyndáte. Nastavitelná délka zádového systému, tak aby přesně padl na Vaše záda.

zádový systém AirSpeedTM
vstup vrchní na zip
vhodné pro aktivity Turistika a  kempování, Cestování  a volný čas
velikost M/L
pohlaví pánské
počet bočních kapes 2
objem 36l
integrovaná pláštěnka ano
hmotnost 1,49 kg


Fotografie, video


Stratos 36 II eclipse-blue.jpg

Stratos 36 II eclipse-blue.jpg Stratos 36 II eclipse-blue.jpg

STRATOS 36 II black.jpg

STRATOS 36 II black.jpg STRATOS 36 II black.jpg
Komentáře