SUPERLIGHT alias HELIUM PERTEX JACKET

Vyvinuli jsme opravdu univerzální superlight bundu, která ti bude dělat společnost při každém výletě, výšlapu, švihu, procházce …. mohl bych pokračovat ještě mnohem dál.
Především jde o to, abyste byli schopni regulovat svou tělesnou teplotu a větrovka je tím pravým, když má odpovídající parametry.
Co tím chceme říci? 

Prodyšnost

To je opravdu důležitý parametr tvého vybavení, jelikož odvod par z těla ti umožní makat o dost déle, aniž bys musel vrstvu sundavat. Přece jen při fyzické aktivitě je opravdu skvělý pocit, když se nemusíš během stoupání a klesání neustále převlékat.

Ochrana proti větru

Jarní počasí, které nám ukazuje příchod léta, sluníčko nás tahá ven, je to ale možná nejzrádnější období z celého roku. Jak snadno se stane, že z okna slunce krásně hřeje, ty se oblékneš na lehko, protože budeš v pohybu, ale v lese už zjistíš, že teplo ještě úplně není. Během pauzy na doplnění energie, či na vyhlídce kolem města se zastavíš a tělo chladne, zafouká vítr a během chviličky tělo ofoukne. To je opravdu nepříjemná situace, kdy je třeba být připraven! Helium Pertex je větrovka, která opravdu vyjímečně odolává větru.

DWR úprava

Jedná se o vodoodpudivou povrchovou úpravu bundy, která odpuzuje lehký déšť a sníh.
Díky vyspělé technologii nemá vliv na prodyšnost bundy.
PFC Free - tato úprava je ekologická a neobsahuje škodlivé fluorocarbony.

Váha a sbalitelnost

  • Vytáhnout ultralight větrovku, sbalenou do vlastní kapsy je opravdu pocit vítězství.
  • Váží pouhých 127g, vejde se ti do batůžku, ledvinky, nebo klidně do kapsy u kalhot.
  • Pokud ale nechceš plnit svoje kapsy, nevadí. Když si bundu sbalíš do její vlastní kapsy, zbyde ti malý pytlíček s poutkem, tak si ji klidně připni na očko u kalhot nebo na batoh :)

Ty tedy zvládneš všechny nástrahy jarního proměnlivého počasí. Užívej si příchod léta s opravdu vychytanou bundou Helium PertexAť už jsi v českých horách nebo v Alpách na jaře, na podzim, v zimě nebo létě. Jestli jdeš na procházku, na výběh, na kolo nebo jdeš s kamarádem lézt, už tě nic nezaskočí! 

Poslední, ale také důležitá věc?
Ano, je to styl.

Tak zařaď do své výbavy tuhle krásku z Šumavy :)


FotogalerieDoporučujeme