Celoroční test horských vůdců UIAGM & HIGH POINT

CELOROČNÍ TEST A RECENZI OD HORSKÝCH VŮDCŮ UIAGM SI MŮŽEŠ PŘEČÍST PŘÍMO NA WEBU MOUNTAINIA.SK

V roce 2020 jsme vybavili horské vůdce skupiny Mountainia, nejčastěji působící ve slovenských Tatrách, celou kolekcí. Jejich vybavení začalo od spodní vrstvy, přes tecnostretch, softshell až po poslední ochrannou vrstvu hardshellu.
Jejich parketou není jen jedna aktivita, ale snad možná všechny.
Horský vůdce má totiž na denním pořádku: lezení, chůzi, lyžování, stoupání na pásech a všechny tyto aktivity spojené dohromady se zodpovědností a v různých intenzitách podle fyzické úrovně klienta. 

Jak jsi již mohl v článku kompletního testu Protector 5.0 Jacket číst, celou zimní sezonu chlapi testovali tento hardshellový komplet a upřímně .. občas mi bylo líto, jakou nálož oblečení dostává. Ale výsledek bez kompromisu. 
Nicméně opravdová nálož znamená, chovat se k oblečení nijak zle. Pokud bylo třeba, tak jej využívali, pokud podmínky dovolovaly, nosili to co se do počasí hodilo.
Když se bunda nesla zrovna v batohu, byla zapnutá, složená a čekala na svou chvíli. Je totiž velice důležité se o oblečení starat a to tak, že se speciální péčí.
O tom ale jindy..

Tento celosezonní test nám opět otevřel oči a posunul o krok dál, spolupráce nám přináší přesně ty informace, které zjistíš až po roce používání. To, co se může zdát na první dobrou to nejlepší, vlastně nakonec být nemusí. 
Po testu 7 produktů jsme se dostali na konec roku 2020, který pro nás byl v mnoha ohledech inspirací. 
Ještě jednou děkujeme klukům ! A Ty se můžeš těšit na to, co tě díky tomu čeká na další sezonu ! :)

CELOROČNÍ TEST HORSKÝCH VŮDCŮ MOUNTAINIA


Fotogalerie


Doporučujeme