Blog


Jakou si vybrat nepromokavou bundu?

Dvouvrstvou, třívrstvou nebo 2,5 vrstvou bundu? Jaká nepromokavá bunda je pro mě nejlepší? To se dozvíte v následujícím článku, kde se na jednotlivé typy podíváme podrobněji.

Přečíst článek

Nejaktuálnější zprávy


Erupce sopky na Islandu poblíž hory Fagradalsfjall

Erupce sopky na Islandu zaujala opravdu velké množství dobrodruhů, geologů a také místních lidí. Dříve obávané výbuchy sopky se v tomto případě staly opravdovou kuriozitou a vědeckou atrakcí.

DWR - nezbytná součást outdoorového oblečení

Nepodceňujte funkční DWR, tedy povrchovou vodoodpudivou úpravu svrchní tkaniny. Správná funkce Vám zajistí komfort a pohodu při vašich outdoorových aktivitách. Co to je, jak funguje a jak ji obnovit se dozvíte v tomto článku.

Údržba membránového oblečení

Pořízení kvalitní nepromokavé bundy / kalhot znamená nemalou investici. Materiály pro výrobu kvalitních bund jsou velmi drahé a proces výroby je značně náročný a zdlouhavý. Každý si tedy přeje, aby takové oblečení vydrželo plně funkční co nejdéle. Aby tomu tak bylo, dbejte na pravidelnou a správnou údržbu.

SUPERLIGHT alias HELIUM PERTEX JACKET

Superlight je aktuálním bodem zájmu pro všechny outdoorové nadšence. Jako outdoor v tomto případě myslíme opravdu veškeré aktivity, které se provozují venku!

Co dělat aby membránové oblečení vydrželo co nejdéle

Pořízení kvalitní nepromokavé bundy / kalhot znamená nemalou investici. Materiály pro výrobu kvalitních bund jsou velmi drahé a proces výroby je značně náročný a zdlouhavý. Chceme tedy, aby nám deklarované vlastnosti vydržely co nejdéle. Stačí k tomu dodržovat několik zásad a výrobek pravidelně a správně udržovat.

Petr Jan Juračka - V zajetí města

Nikam nemůžeme, nikam nás nepustí a tak dále a tak dále…  Je to jen výmluva, protože si neumíme najít správou zábavu v kruhu našeho města, nebo ne? 

Via ferrata - jak je zdolat bezpečně

Máte rádi horskou turistiku, milujete hory a toužíte poznat jejich zákoutí ještě důvěrněji i tam, kam pěší stezky již nevedou? V tomto případě máme pro vás návod jak na to. Vyzkoušejte vystoupat k vrcholu zajištěnou cestou.

Celoroční test horských vůdců UIAGM & HIGH POINT

Jakou výstroj mají horští vůdci UIAGM ? Přečti si více o celosezonním testu produktů HIGH POINT.

Czech Speedfly

Spolupráce s lidmi, kteří létají v horách na malých padácích.

Stránka: 1 2 3 4 5

<