Blog


Hora Ducha - My jako dneska fakt umřeme? Tady?

Ráno bylo jako z pohádky. Slunko se prodíralo pootevřenými okenicemi a prosvítalo skrze částečky prachu vznášející se ve vzduchu. Chalupář Honza opatrně šmejdí po staré dřevěné podlaze, aby mě nevzbudil. Na starých kamnech potichu vaří ovocný čaj, zatímco já ještě ležím na palandě nechám se pomalu budit vůní chleba se sádlem, solí a cibulí, na který mám takovou chuť.

Přečíst článek


Nejaktuálnější zprávy


Freifall Klettersteig

Tato zdařilá, zajištěná cesta se nachází v divoké soutěsce Kitzlochklamm poblíž obce Taxenbach v okrese Zell am See.

Franzl Klettersteig

Půl hodiny jízdy ze Sankt Johann im Pongau se nad obcí Hüttschlag v údolí Großarl zvedá šedozelená břidlicová stěna, v jejíž pravé části vede jedna ze tří zajištěných cest této oblasti. Je to Franzl Klettersteig.

Ferrata Signora Delle Acque

Ferrata Signora se nachází v údolí Tenno u obce Ballino cca 14 km od města Riva del Garda. Stoupá po hraně koryta vymletého vodopádem Ballino.

Když let je životem: rozhovor s Jakubem Rottem

Rozhovor s pilotem Jakubem Rottem o životě s paraglidem, letošním Dolomitenmannovi a snech pilota do budoucna.

Faerské ostrovy objektivem Petra Jana Juračky

S Petrem jsme se dorozuměli krátce po ukončení poznávací, filmové a fotografické cesty na Faerské ostrovy: výsledkem je nejen rozhovor o putování, ale také použitém vybavení, vyrobeném v naší dílně v šumavské Sušici

Alpha Pants - recenze od Svět Outdooru

High Point představuje technické kalhoty do chladnějšího počasí, které jsou zatepleny materiálem Polartec Alpha Direct, vnější tkanina je Pertex Quantum Air.

Trek Gran Paradiso

Národní park Gran Paradiso se rozkládá v oblasti Grajských Alp jižně od údolí Aosta. Ze severu je toto údolí svíráno masivem Walliských Alp. Nejvyšší horou národní parku Gran Paradiso je Gran Paradiso - 4061 m n.m.

Petr Juračka - moje první osma, aneb proč je prima nepodcenit pojistku

Náš původní společný cíl byla pátá nejvyšší hora tý naší modrý planety, Makalu. Ono, upřímně, ten cíl je ale až druhotný. Trávu, Miri a Máru beru jako svoje natolik blízké přátele, že je nejsem již příliš schopen odlišit od širší rodiny. Jsme to my. Jsme parta, co se umí navzájem podržet, když je třeba.

Lucie Hrabová - MS Xterra na Hawaii 2021

Lucie Hrabová letos dokázala natrénovat na nejprestižnější závod na světě, který je pro každého triatlonistu snem. 25. ročník Mistrovství světa v triatlonu Maui/ Hawai byl vyjímečný v mnoha směrech! A jak to vypadalo ?


Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10