Blog


Protector 5.0 komplet - velký test

Celosezonní zátěžový test hardshellového kompletu Protector 5.0.

Přečíst článek

Nejaktuálnější zprávy


Profesionálové 1. díl

Radek Polák 43 let, člen Jihomoravského svazu záchranných brigád kynologů a také člen SDH Svatobořice. Momentálně se připravuje na sutinové atesty se svou parťačkou fenou NO Dixie Marzur

OUTDOOROVÉ KREJČOVSTVÍ

Ne každý má zcela konfekční postavu a sehnat speciální outdoorové oblečení je v těchto případech velmi složité. Díky vlastní výrobě umíme tento problém vyřešit. Otvíráme OUTDOOROVÉ KREJČOVSTVÍ!

CO TEĎ PŘIJDE?

Pozastavte se a podívejte se sami na sebe. Do teď jsme řešili maličkosti každodenního šílenství a rychlého běhu celého naše světa.

Nusa Penida část 1.

Vyprávění cestovatelky Kláry Skuhravé:

Protector 5.0 Jacket - pod náporem horského vůdce UIAGM

Požádali jsme uznávaného horského vůdce Ivana Žilu, aby na svých výpravách prověřil vlastnosti a veškeré detaily naší vlajkové lodi Protector 5.0 Jacket. Jak test dopadl a jaký je jeho názor?

Testování Krkonoše

Přinášíme informace ohledně testování našich výrobků High Point v zimních extrémních podmínkách.

MOUNTAINIA horští vůdci & HIGH POINT

Přátelské souznění, stejné zájmy a společně zakončená zkouška UIAGM. Měli ten nejlepší možný nápad … cestu životem horského vůdce spojit v jednu společnou. A to se jménem Mountainia.

Skialpy v Passo Tonale

V dalším článku se dozvíte, jak se Klárka seznamovala se skialpovou výbavou a rovnou si i zkusila něco vyšlápnout. Vypadá to, že byla celkem sranda :)

Vánoční otevírací doba

Přejeme krásné vánoční svátky, hodně pohody a zdraví v novém roce 2020. Během svátků jsme pro vás připravili speciální otevírací dobu. Těšíme se na vás!

Stránka: 1 2 3 4