Blog


Lucie Hrabová - MS Xterra na Hawaii 2021

Lucie Hrabová letos dokázala natrénovat na nejprestižnější závod na světě, který je pro každého triatlonistu snem. 25. ročník Mistrovství světa v triatlonu Maui/ Hawai byl vyjímečný v mnoha směrech! A jak to vypadalo ?

Přečíst článek

Nejaktuálnější zprávy


Stanislav Mayer - velký úspěch na MS v paragladingu

Stanislav Mayer a jeho obdivuhodné výkony na Mistrovství světa v Argentině a Šampionátu Spojených Arabských Emirátů. Úspěchy, kterými se může pyšnit není málo a tyhle příčky do jeho portfolia závodů určitě zablýsknou! A jak vypadal průběh závodů ?

Skály u Radešova

Přímo u vedlejší silnice na levém břehu Otavy mezi Rejštejnem a Radešovem se nalézá další otavská perla. Ideální oblast pro lezce, co se bojí, že jim ztloustnou nohy už jen pouhou chůzí ke skalám. Zaparkujete, ujdete 5 m a lezete. Stěna až 15 m vysoká, viditelná i z protější hlavní silnice, je orientována k východu.

Skály u Dlouhé Vsi

Směrem proti proudu Otavy za Dlouhou Vsí jsou skály nad silnicí, přímo proti tábořišti U mě dobrý. Jen stará rezavá skoba ukazovala, že tu někdo někdy dříve lezl a tak dostal Síga mladší tip od Sígy staršího.

Kalovy

Bouldrová oblast, která se nachází u Sušice (okres Klatovy, kraj Plzeňský). Najdeš tu 116 bouldrů a 7 velmi dobře odjištěných cest. Z toho 34 bouldrů za 7A více. Leze se tu po Svoru – lišty, nebo velké boule. Užiješ si tu stropy, převisy, i kolmé výlezy.

Stoderzinken

Tento článek napsali dva členové HIGH POINT Teamu (Jakub Rott a Gustav Červený), kteří se zúčastnili výletu a následně nádherného sletu na padácích z rakouské hory Stoderzinken a přinášejí nám z něho své zážitky.

TOUR DU MONT BLANC

Vydejte se na jeden z nejkrásnějších treků v Evropě TOUR DU MONT BLANC. V tomto článku najdtet podrobného průvodce od našeho ambasadora Hany Jampílkové.

Red Bull Dolomitenmann

Extrémní štafetový závod Red Bull Dolomitenmann

FBF Loučovice 2021

Krátké ohlédnutí za Film Boulder Festivalem 2021

30 let HIGH POINT - Čtvrtstoletí s péřovkou ze Sušice

Jedním z lidí, kteří kdysi spojili život s High Pointem, je Jan Schafhauser (46). Dnešní strážce národního parku Šumava vzpomíná na zarputilost zakladatele značky.

Stránka: 1 2 3 4 5