Blog


CO TEĎ PŘIJDE?

Pozastavte se a podívejte se sami na sebe. Do teď jsme řešili maličkosti každodenního šílenství a rychlého běhu celého naše světa.

Přečíst článek

Nejaktuálnější zprávy


Nusa Penida část 1.

Vyprávění cestovatelky Kláry Skuhravé:

Protector 5.0 Jacket - pod náporem horského vůdce UIAGM

Požádali jsme uznávaného horského vůdce Ivana Žilu, aby na svých výpravách prověřil vlastnosti a veškeré detaily naší vlajkové lodi Protector 5.0 Jacket. Jak test dopadl a jaký je jeho názor?

Testování Krkonoše

Přinášíme informace ohledně testování našich výrobků High Point v zimních extrémních podmínkách.

MOUNTAINIA horští vůdci & HIGH POINT

Přátelské souznění, stejné zájmy a společně zakončená zkouška UIAGM. Měli ten nejlepší možný nápad … cestu životem horského vůdce spojit v jednu společnou. A to se jménem Mountainia.

Skialpy v Passo Tonale

V dalším článku se dozvíte, jak se Klárka seznamovala se skialpovou výbavou a rovnou si i zkusila něco vyšlápnout. Vypadá to, že byla celkem sranda :)

Vánoční otevírací doba

Přejeme krásné vánoční svátky, hodně pohody a zdraví v novém roce 2020. Během svátků jsme pro vás připravili speciální otevírací dobu. Těšíme se na vás!

Příběh tradice

Přečtěte si nový rozhovor pro časopis Svět sportu shrnující informace o značce HIGH POINT od historie po současnost.

Zachránce zbloudivších

Pro poutníka je k nezaplacení pocit, že i kdyby se znenadání přihnala průtrž mračen nebo vánice, zůstane v suchu a chráněn před větrem. Díky originál šumavskému bivakovacímu vaku se k tomuto ideálu velmi přibližujeme.

Mág outdoorové módy

Jak se o něčem začne moc spekulovat, výsledek bývá překombinovaný. Taková je zkušenost designéra Jána Jurčišina, který ve svém oboru patří mezi elitu.

Stránka: 1 2 3