High Point Zakázková výroba


Výrobky High Point jsou určeny nejen pro outdoorové nadšence a aktivní sportovce, ale i pro profesionály s vysokými nároky na dokonalou funkčnost, odpovídající komfort a nekompromisní jistotu v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky bohatým zkušenostem a kvalitnímu technologickému vybavení vlastní výroby v ČR nabízíme zcela individuální přístup k jednotlivým zakázkám.


Ref 01

HSČR - Horská Služba České Republiky

První pronikání člověka do neznámých hor s sebou přineslo i první oběti. Na jaře roku 1935 byla proto založena první ucelená organizace horské služby v Krkonoších a od té doby se její činnost rozšířila do všech horských oblastí v ČR. S horskými záchranými týmy spolupracujeme řadu let a od roku 2015 Horská služba ČR obléká také Skywool Sweater z dílny High Point.


Ref 01

USAR - Urban Search and Rescue Team

Speciální jednotka, která zasahuje při záchranných akcích v těžce dostupných oblastech. Při takových akcích zajišťuje celkové velení, koordinaci, komunikaci a všeobecné zapojení do záchranných prací v místě mimořádné události.


Ref 01

ISS - Informační a strážní služba - NP Šumava

Jednotka ISS dohlíží na dodržování legislativy platné v ochraně přírody a krajiny, prezentuje poslání Národního parku Šumava a zabezpečuje informační servis v terénu. ISS patří mezi složky Integrovaného záchranného systému ČR a podílí se na záchranných akcích ve spravovaném území.


Ref 01

Svaz záchranných brigád kynologů ČR

Brigáda kynologů je organizací zaměřenou na výcvik a aktivní využití záchranných psů. V rámci své hlavní činnosti provádí vyhledání pohřešovaných osob, dětí, seniorů za pomocí speciálně vycvičených psů a GPS, v sutinách, ve volných i těžce prostupných terénech. Úzce spolupracuje s Hasičským záchranným sborem ČR, Policií ČR, Vodní záchrannou službou a ostatními složkami integrovaného záchranného systému.


Offpark

Offpark už téměř osm let působí v oblasti cestovního ruchu s nabídkou volnočasových aktivit na Šumavě. V současné době provozuje areály v Sušici, Prášilech a na Modravě. Více něž půlroční práce instruktorů v šumavských podmínkách vyžaduje kromě profesních znalostí také kvalitní výbavu – oblečení značky High Point. 


Ref 01

Vodní záchranná služba ČČK

Vodní záchranná služba ČČK byla založena v roce 1968 a je největší a nejstarší celostátní organizací věnující se vodní záchraně, vzdělávání a záchranářskému sportu. Prostřednictvím svých 36 organizací působé po cleé České republice. Hlavní činností je poskytování první pomoci na vodních plochách, v bazénech, koupalištích a aquaparcích. Neméně důležitou činností je nezbytná vzdělávací činnost od juniorů až po specialisty. ložky IZS. Vodní záchranná služba ČČK je aktivní součást IZS (integrovaného záchranného systému).